Mamy 9199 aktualnych szkoleń oraz 5268 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Bezpłatny kurs internetowy z wiedzy o społeczeństwie dla maturzystów

Kolejny raz Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowało bezpłatny kurs internetowy z wiedzy o społeczeństwie dla maturzystów. Eksperci CEO opracowali dziesięć nowych arkuszy powtórzeniowych, które pomogą Wam w powtórce do egzaminu dojrzałości. Rejestracja już ruszyła!

Kurs prowadzony przez CEO cieszy się ogromną popularnością wśród maturzystów. Na specjalnym serwisie internetowym czekają zestawy powtórzeniowe składające się z przykładowych zadań maturalnych, testy wyboru, ćwiczenia analizujące wyniki badań społecznych oraz teksty źródłowe. Każdy uczestnik otrzymuje drogą mailową informację zwrotną o swojej pracy od konsultanta. Uczestnictwo w kursie pozwala usystematyzować wiedzę, zapoznać się z wymaganiami maturalnymi oraz sprawdzić stopień przygotowania do egzaminu, do którego zostały niecałe dwa miesiące - mówi Małgorzata Kazubska z Centrum Edukacji Obywatelskiej - W tym roku na zarejestrowanych uczestników czekają także indywidualne konsultacje z doradcą, który drogą mailową będzie odpowiadał na pytania, wskazywał przydatne źródła oraz wspólnie z maturzystą poszukiwał możliwych sposobów interpretacji budzących wątpliwość zagadnień.

Ponadto na stronie kursu zapoznacie się ze standardami wymagań egzaminacyjnych, zeszłorocznymi arkuszami egzaminacyjnymi wraz z kluczem punktowania oraz zestawami powtórzeniowymi z ubiegłych edycji.

Rejestracja już ruszyła!

Aby dołączyć do kursowiczów uzupełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.ceo.org.pl/portal/b_epio_formularz_zgloszeniowy_powtorka_przed_matura

Kurs jest całkowicie bezpłatny i będzie trwać aż do 6 maja!

Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę kursu: http://www.ceo.org.pl/portal/powtorka_przed_matura

źródło: Centrum Edukacji Obywatelskiej


Data publikacji: 2010-03-15
Strony: 1

Brak pracy, czy odpowiednich kandydatów?, Pieniądze są dla studentów!, Potrzeby pracodawców i pracowników. Jak bardzo się mijają?, Nauczyciel w szkole., Obsługa klienta w kursach internetowych,