Mamy 9364 aktualnych szkoleń oraz 5256 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Blogowa mapa polskich przemian za europejskie pieniądze

Uczniowie będą blogować, aby pokazać, jak zmienia się ich miejscowość i okolica. Fundacja Think! zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w projekcie Blogowa Mapa Przemian, w którym odbędzie się ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów na poprowadzenie multimedialnego bloga ukazującego rozwój Polski dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich.

Liczyć się będą posty ukazujące zachodzące zmiany, interesujące materiały audiowizualne, jak również popularność bloga w lokalnej społeczności. Razem z uczniem wygrywa także nauczyciel! Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości niemal 25 tysięcy złotych!

Konkurs na bloga

Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Ich zadaniem będzie poprowadzenie przez minimum 6 tygodni bloga ukazującego wpływ środków unijnych na rozwój ich miejscowości, regionu, Polski. Młodzież, wcielając się w role dziennikarzy i fotoreporterów, nawiąże współpracę z instytucjami samorządowymi, kulturalnymi oraz innymi podmiotami, które korzystają ze wsparcia unijnego i zaprezentują w swoim serwisie realizowane i finansowane ze środków unijnych projekty. Linki do uczniowskich blogów zostaną umieszczone na interaktywnej „Blogowej Mapie Przemian".

Więcej na: Edunews.pl


Data publikacji: 2011-05-13
Strony: 1

II Gala Nauki i Biznesu. , Otwierajmy zasoby edukacyjne , "Jakość unijnych szkoleń wymaga poprawy", Overlearning. Metoda nauki języków obcych , Preinkubacja,