Mamy 9598 aktualnych szkoleń oraz 5219 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Co to jest blended learning?

Clive Sheperd ekspert elearningu z Wielkiej Brytanii, zajmujący się głównie elearningiem w korporacjach opowiada o blended learningu. Bardzo świeże i praktyczne podejście sprawia, że musimy zacząć myśleć o blended learningu zupełnie inaczej.

Blended learning to wymieszanie dowolnych sposobów uczenia i nie musimy wcale skupiać się na części "e". Zwykło się mówić, że blended learning to wymieszanie e-learningu i tradycyjnych szkoleń. Jest to prawda, ale jednak jest to bardzo szczególny przypadek. Blended learning jest dzisiaj czymś więcej niż tylko wspomnianym płodozmianem. Blended learning dzieje się, gdy czytamy książkę, a potem czytamy na ten sam temat RSS-y, a następnie dyskutujemy ze znajomymi.

Więcej na:www.blog.2edu.pl


Data publikacji: 2011-05-09
Strony: 1

W przyszłym roku wydłuży się lista poszukujących pracy, Manifest Edukacyjny – recepta na współpracę edukacji i rynku pracy?, Kurs robienia prezentów, Pracodawcy: idealny absolwent wykazuje inicjatywę i chce się uczyć, "Euro na edukację" ruszyło w styczniu - wywiad z koordynatorem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego.,