Mamy 8510 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 1 szkoleń.

E-learning w rytmie flamenco

W dniach 24 - 28 stycznia 2011 r. grupa przedstawicieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych wzięła udział w wizycie studyjnej w Hiszpanii. Projekt „E-learning w rytmie flamenco" polegał na wymianie doświadczeń przedstawicieli PIFS i firm członkowskich oraz przedstawicieli Obserwatorium E-learningu w Salamance.

Podczas wizyty studyjnej uczestnicy poznali m.in. doświadczenia hiszpańskie dotyczące wprowadzania i promowania szkoleń w sieci, kształtowania się standardów szkoleń e-learningowych w Hiszpanii, sposobów badania potrzeb i ewaluacji takich szkoleń. Oprócz tego program wizyty przewidział spotkania z innymi instytucjami wspierającymi rozwój e-learningu oraz firmami wdrażającymi tego typu szkolenia. Wizyta studyjna była także krokiem w kierunku nawiązania dalszej współpracy z partnerami hiszpańskimi mogący zaowocować kolejnymi projektami w przyszłości.

Reportaż z wyjazdu Doroty Daszyńskiej - członkini PIFS

Więcej informacji na: Polska Izba Firm Szkoleniowych


Data publikacji: 2011-02-14
Strony: 1

Pedagog XXI wieku , Trzy kluczowe kompetencje skutecznego inwestora, II Gala Nauki i Biznesu. , Szkolenia na domową boginię i prawdziwego mężczyznę – to jest w modzie, Edukacja Polaków jeszcze nie przez całe życie,