Mamy 9162 aktualnych szkoleń oraz 5269 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Ekonomia dla najmłodszych

Wiedza i umiejętności związane z ekonomią i finansami osobistymi powinny być kształtowane od najmłodszych lat. Są niezbędne, aby młodzi ludzie potrafili samodzielnie i odpowiedzialnie funkcjonować w warunkach gospodarki rynkowej. Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) uruchamia zajęcia w SGH w Warszawie, a także w Katowicach, Białymstoku i Bełchatowie.


Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych - główny organizator projektu, ogłasza zapisy na kolejną edycję zajęć EUD - termin nadsyłania zgłoszęń upływa 15 września br.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy funkcjonuje od kwietnia 2008 roku. Od tego czasu zrealizowano w SGH w Warszawie trzy pilotażowe edycje, w ramach których każdorazowo kształcono 150 młodych studentów. Teraz nadszedł czas na rozwinięcie działalności na nowe miasta. „Cieszymy się, że programem będziemy mogli objąć dzieci mieszkające poza stolicą. Stało się to możliwe dzięki podjęciu współpracy z Akademią Ekonomiczną w Katowicach, Uniwersytetem w Białymstoku i Urzędem Miasta Bełchatów" - podkreśla Marcin Dąbrowski, dyrektor Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych - „Rozszerzenie edukacji o kolejne miasta umożliwiło nam wsparcie Narodowego Banku Polskiego - Partnera Strategicznego EUD".

 

więcej na Edunews.pl


Data publikacji: 2009-09-02
Strony: 1

Jak zaplanować ścieżkę kariery, by odnieść satysfakcję finansową?, "Pierwszy krok we własny biznes" w Wielkopolsce, Uczelnie i firmy wspólnie przygotują studentów do pracy, Zmieńmy model edukacji: z industrialnego na organiczny , Nowy podział ról w edukacji ,