Mamy 9649 aktualnych szkoleń oraz 5240 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Facebook Eyetracking, czyli jak spoglądasz na fejsboga.

Raport K2 Internet podaje, że 97% użytkowników przeglądających facebooka przewinęło listę aktualności do samego końca. Jednak wraz z przewijaniem, pojawia się coraz mniej fiksacji i coraz mniej kliknięć.

Uczestnicy badania spędzili na swojej stronie głównej średnio 1 minutę i 58 sekund, z czego 1 minutę i 39 sekund patrzyli na Tablicę. Na pozostałe obszary przeznaczyli zdecydowanie mniej czasu - średnio jedynie od pół do półtorej sekundy.

Facebook stał się Internetem w Internecie, korzystamy z niego niemal codziennie. K2 Internet przeprowadziło badania eyetracking, które pokazują w jaki sposób oglądamy treści. Co jest ważne, na jakie informacje zwracamy uwagę i co tak faktycznie ma wpływ na czas oglądania strony.

Więcej na: www.blog.2edu.pl


Data publikacji: 2011-03-14
Strony: 1

W stronę nowej kultury nauczania i uczenia się (1) , Młodzi w pogoni za sukcesem kończą w gabinecie psychologicznym, Raport: bezpłatne studia są fikcją, Prawie 80 tys. polskich studentów skorzystało już z "Erasmusa", Profesjonalny Trener Zarządzania MATRIK – narzędzia pracy trenera,