Mamy 9308 aktualnych szkoleń oraz 5255 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

III Akademickie Targi Pracy JOBBING

9 marca 2009 roku w godzinach 10:00 - 17:00 w salach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się III Akademickie Targi Pracy JOBBING.

Organizatorem jest 20 Akademickich Biur Karier warszawskich uczelni wyższych, zaś projekt jest wspierany organizacyjnie przez Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier. Obiekt jest dostosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Strona internetowa: www.jobbing.org.pl

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się w rozszerzonej formule, a Organizatorzy przygotowali z myślą o uczestnikach kilka niespodzianek. Dzięki temu ATP JOBBING stają się liderem wśród targów pracy wyznaczającym nowe standardy organizowania targów pracy. Uczelnie zaangażowane w projekt JOBBING reprezentują bardzo zróżnicowane profile edukacyjne, m.in. humanistyczne, społeczne, techniczne, medyczne i biznesowe. Dzięki temu impreza jest dedykowana bardzo szerokiemu gronu Pracodawców i szukających pracy. Po raz pierwszy Organizatorzy ATP JOBBING we współpracy z Partnerem Strategicznym - serwisem qpracy.pl - przygotują Wirtualne Targi Pracy JOBBING (10-15 marca). Te innowacyjne rozwiązania są nowością wśród targów pracy i zdecydowanie zwiększają możliwości oraz korzyści dla Pracodawców oraz odwiedzających targi pracy. Na pracodawców czeka kilka standardów stanowisk do wyboru, a ich rezerwacji można dokonać bez zbędnych formalności za pomocą elektronicznego formularza umożliwiającego wizualizację wybranej opcji. Ponadto Organizatorzy przygotowali szereg rozwiązań umożliwiających atrakcyjne zaprezentowanie firmy tak w obiekcie podczas targów, jak i w Internecie oraz w profesjonalnie przygotowanym Informatorze Targowym wraz z wersją elektroniczną (e-Book).

Część merytoryczna Informatora Targowego (również w wersji e- book), jak i program szkoleniowy został znacząco rozszerzony. Nowością jest STREFA DORADCÓW JOBBING, w którym uczestnicy będą mogli konsultować się z zaproszonymi specjalistami (m.in. career coach, doradcy personalni, specjalista ds. przedsiębiorczości czy prawa pracy). W Strefie będzie można porozmawiać również z doradcami zawodowymi na temat swojego CV i listu motywacyjnego (zapraszamy do przyniesienia swoich dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania listy pytań do doradców). Tradycyjnie już odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni zaangażowanych w projekt JOBBING.

Tegoroczną edycję organizuje 20 warszawskich uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ALMAMER Wyższa Szkoła Ekonomiczna, Collegium Civitas, PEDAGOGIUM Wyższa Szkoła Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Warszawski, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Wojskowa Akademia Techniczna, Wszechnica Polska, Wyższa Szkoła Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka, Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie, Wyższa Szkoła Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki, Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej, Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie.

Projekt JOBBING ma na celu promowanie idei Akademickich Biur Karier wśród pracodawców, studentów oraz szkół wyższych w Polsce. Korzystanie z oferty Akademickich Biur Karier to dla studentów dobry punkt wyjścia do aktywnego i świadomego kierowania własną karierą, natomiast dla Pracodawców szansa na osiągnięcie swoich celów rekrutacyjno - marketingowych w sposób szybki, taki i profesjonalny. O coraz silniejszej integracji środowiska akademickich biur karier świadczy rozszerzenie grona organizatorów o kolejne uczelnie oraz powstanie Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier powołanego celem ułatwienia startu zawodowego studentom i absolwentom oraz profesjonalizacji usług i wsparcia dla tych jednostek.

Projekt wspierają:

Patron honorowy: Urząd Miasta st. Warszawy

Partner strategiczny: Serwis qpracy.pl

Patroni medialni: DZIENNIK Praca, DZIENNIK.pl Praca, Gazeta Prawna, Gazeta Studencka, Portal Rynku Pracy HRK, Kariera.com, Universum, Korba.pl, Edustacja.pl, Eurostudent, Radio ESKA.

źródło: PR
Data publikacji: 2009-02-18
Strony: 1

III Otwarta Konferencja Lean - notatka prasowa podsumowująca, Studia – przechowalnią młodych ludzi?, Nie czytanie, lecz działanie – czyli o rozwoju osobistym w praktyce, Dla rozwoju Polski najważniejsza jest edukacja, WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ Projekt programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” ,