Mamy 9339 aktualnych szkoleń oraz 5251 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Internet dla rynku pracy

Nasze życie w coraz większym stopniu toczy się w rzeczywistości wirtualnej. W internecie robimy zakupy, utrzymujemy kontakty ze znajomymi, szukamy rozrywki i nauki. Internet jest także coraz bardziej powszechnie wykorzystywany przez osoby poszukujące pracy do znalezienia nowego zajęcia, budowania swojej kariery lub przez pracodawców szukających nowych pracowników.

W naszym nowym cyklu prezentujemy serię przykładów, jak na świecie wykorzystuje się technologie teleinformatyczne na rynku pracy.

Zobacz przykłady zagranicznych narzędzi internetowych wykorzystywanych w budowaniu kariery i rozwoju zawodowym

Internetowe narzędzia do poszukiwania pracy i rekrutacji pracowników przeszły znaczącą ewolucję. Przez długi czas najbardziej popularną formą internetowych miejsc dla osób poszukujących pracy były wirtualne tablice ogłoszeniowe pierwszej generacji. W swojej istocie niewiele różniły się od znanych z gazet stron z rubrykami ogłoszeniowymi. Składały się przede wszystkim z bazy ogłoszeń o pracę (uszeregowanych chronologicznie i/lub tematycznie) oraz bazy CV ładowanych przez użytkowników.

Więcej na: www.bezrobocie.org.pl


Data publikacji: 2011-03-18
Strony: 1

Wizja kształcenia młodzieży w Europie w 2025 r. , "Energia nauki" dla uczniów z 20 szkół, Dofinansowanie z EFS zmienia polski rynek , Szkoła ucząca się. Łączenie dowodów i wyników badań z motywacją , PR FOR BUSINESS, czyli jak wykorzystać potencjał społeczności w komunikacji Twojej marki,