Mamy 9797 aktualnych szkoleń oraz 5245 firm szkoleniowych. Dziś dodano 4 szkoleń.

Internet to też twoje życie

Korzystanie z internetu to nieodłączna część życia polskich dzieci: według badań 98% loguje się do sieci przynajmniej raz na tydzień, 74% codziennie. Dlatego organizatorzy tegorocznej edycji Dnia Bezpiecznego Internetu przestrzegali młodych ludzi przed zamieszczaniem informacji, których potem będą się wstydzić: „internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie".


"Chcemy zwrócić uwagę młodych ludzi, że to co robią w sieci ma konsekwencje w realnym życiu. Oni często nie rozróżniają tych dwóch światów. Chcemy pokazać, że to są konsekwencje bezpośrednie, ale i odroczone - publikowane informacje, filmy, zdjęcia mogą zaszkodzić w dorosłym życiu, choć teraz najważniejszą dla nich wartością jest jak największa liczba znajomych na portalu" - powiedział Łukasz Wojtasik z Fundacji Dzieci Niczyje (FDN).

Więcej na: Edunews.pl


Data publikacji: 2011-02-14
Strony: 1

811 milionów złotych na podniesienie jakości kształcenia, Rusza "Akademia Uczniowska" dla gimnazjalistów, Polska szkoła 2030 , WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ Projekt programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” , "Euro na edukację" ruszyło w styczniu - wywiad z koordynatorem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego.,