Kampania na rzecz Kształcenia
Mamy 9906 aktualnych szkoleń oraz 5246 firm szkoleniowych. Dziś dodano 4 szkoleń.

Kampania na rzecz Kształcenia

 

Rozpowszechnienie wiedzy na temat możliwości kształcenia ustawicznego oraz promocja idei Lifelong Learning - to główne założenia kilkumiesięcznego projektu edukacyjnego, przygotowanego przez portal Edustacja.pl.

Kampania na rzecz kształcenia Współfinansowana z środków Unii Europejskiej. Kampania informacyjna potrwa do końca marca i obejmie swym zasięgiem całą Wielkopolskę. Projekt skierowany jest do osób dorosłych: uczących się , pracowników, pracodawców oraz wszystkich zainteresowanych podnoszeniem własnych kwalifikacji.

28.01.2009 w Poznaniu (MTP, pawilon 14B), odbędzie się konferencja promująca ustawiczne kształcenie. "Czas działa na Twoją korzyść. Lifelong Learning" Wśród prelegentów: Piotr Piasecki (PIFS), Jacek Jakubowski (Grupa TROP), Marek Kamiński

06.02.2009 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego - byłej Akademii Ekonomicznej odbędą się Targi Edukacyjne dla Dorosłych.

21 i 22.02.2009 odbędą się dwudniowe Drzwi Otwarte w instytucjach edukacyjnych z terenu całego województwa wielkopolskiego, podczas których będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wykładach i szkoleniach. -

Dzięki tym działaniom chcemy nie tylko wypromować ideę uczenia się przez całe życie, ale także zwiększyć poziom świadomości, dotyczący korzyści płynących z nieustannego i systematycznego podnoszenia własnych kwalifikacji.

Grupa redaktorów pod nadzorem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych opracowała także bezpłatny Poradnik Edukacyjny, zawierający informacje na temat tego, gdzie i w jakim zakresie można szkolić się w Wielkopolsce. Poradnik zawiera także cenne wskazówki dot. tego jak skutecznie radzić sobie na rynku pracy.

Więcej informacji na temat projektu, rezerwacji miejsc na konferencję oraz rezerwacji Poradnika można znaleźć na stronie www.llearning.pl

Projekt współfinansowany  przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Partnerem projektu jest Polska Izba Firm Szkoleniowych.

Patron honorowy: Prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - prof. dr hab. Jacek Guliński
Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, WIEM Portal Wiedzy, Radio Afera, Kariera.com.pl, ProjektyEdukacyjne.pl
Współpraca: Fundacja Marka KamińskiegoData publikacji: 2009-01-16
Strony: 1

Warsztat. Prawa autorskie w zawodzie trenera., Propozycje Parlamentu Studentów ws. reformy szkolnictwa wyższego, Wyszkoleni pracownicy podstawą sukcesu firmy, Stwórz ofertę doskonałą, Wsparcie szkoleń, usług doradczych oraz studiów podyplomowych ,