Mamy 9805 aktualnych szkoleń oraz 5245 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Konferencja Online Educa Berlin 2010 dla rynku edukacyjnego

Konferencja Online Educa Berlin, odbywająca się w dniach 1 - 3 grudnia 2010 r. będzie się koncentrowała w tym roku na tematyce związanej z kształtowaniem się rynku - czyli tak zwanej „inteligencją rynkowej" - „market intelligence".

Online Educa jest największą w świecie konferencją poświęconą e-nauczaniu dla przedsiębiorstw, szkół i uczelni oraz sektora publicznego. Przedstawione tu będą analizy i raporty w sprawie rozwijających się technologii, które przeważają na rynku korporacyjnym i w szkolnictwie wyższym.

Na liście znaczących uczestników sesji plenarnych w 2010 r. znaleźli się Josh Bersin - prezes firmy Bersin & Associates, Laurence F. Johnson, - prezes New Media Consortium oraz wydawca Horizon Report, Talal Abu-Ghazaleh - przewodniczący Global Alliance for Information and Communication Technology and Development (GAID).

* * *
Bersin & Associates jest firmą wyspecjalizowaną w zakresie organizacji szkoleń w przedsiębiorstwach, zarządzaniu talentami oraz ich zdobywaniu. Firma współpracuje z setkami firm, zapewniając im wysoko notowane kursy i rozwój kadry menedżerskiej

Laurence F. Johnson reprezentuje New Media Consortium.
Jest to międzynarodowe konsorcjum blisko trzystu uczelni wyższych, muzeów, centrów
badawczych i firm technologicznych, którego zadaniem jest wykorzystanie nowych mediów
w celu wspierania nauczania i twórczych działań. Roczny raport tej organizacji tzw. «Horizon
Reports» jest jedną z publikacji uznanych i czytanych w środowisku szkół wyższych.

Trzeci główny zaproszony prelegent Educa to Talal Abu-Ghazaleh przewodniczy Global Alliance for ICT and Development - GAID. GAID jest inicjatywą Organizacji Narodów Zjednoczonych, polegającą na tworzeniu światowych porozumień strategicznych, dotyczących wdrażania technologii cyfrowych.

Talal Abu-Ghazaleh's mieszkający w Jordanii ustanowił porozumienia biznesowe pomiędzy przedstawicielami takich obszarów jak : księgowość, własność intelektualna i technologie informatyczne. Jest to postać znana w międzynarodowym świecie biznesu. Również jako założyciel uniwersytetu miał duży wpływ na kształtowanie się krajobrazu IT w świecie arabskim, gdzie istnieje stale rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości rozwiązania technologiczne.

Polska delegacja na konferencję Online Educa będzie organizowana w bieżącym roku już po raz ósmy. Zostały wynegocjowane specjalne warunki uczestnictwa dla Polaków: 450 euro od 1 osoby (w tym 19 % VAT) - zamiast 790 euro. Średnio co roku do Berlina przyjeżdża ponad 2000 uczestników - w tym 60-80 z naszego kraju.

Kontakt dla mediów:
Beate Kleessen - ICWE GmbH
Tel.: +49 (0)30 310 18 18 43 ; Fax: +49 (0)30 324 98 33 ;
E-mail: press-service@icwe.net

Specjalne warunki dla uczestników z Polski, informacje:
E-mail: dorota.myko@icwe.net
Tel: 0602 348 562

Online Educa Berlin 2010
16th International Conference on Technology Supported Learning and Training,
1 - 3 grudnia 2010
Hotel InterContinental Berlin, Budapester Str. 2, 10787 Berlin, Germany
Organizator: ICWE GmbH, Leibnizstr. 32, 10625 Berlin, Germany
Kontakt: info@online-educa.com, Tel: +49 (0)30 310 18 18-0, www.online-educa.com

źródło: Online Educa Berlin 2010


Data publikacji: 2010-08-30
Strony: 1

Wracają wykłady otwarte z fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, Komunikacja interpersonalna, skuteczny przekaz informacji, Sukces komercyjny vs "Humaniści" , Autoprezentacja jako droga do sukcesu, Umiejętność pracy w zespole - cecha godna lidera,