Mamy 9308 aktualnych szkoleń oraz 5255 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Motywacja w elearningu

Z Aleksandrą Mykowską (Dom Szkoleń i Doradztwa) spotkałem się po raz pierwszy w trakcie krakowskiego educampa. Nasza znajomość trwa dalej, a ponieważ DSD opublikował całkiem ciekawy raport postanowiłem drążyć temat.

Będzie więc o tym jak wzbudzić motywację do korzystania ze szkoleń online, jak stworzyć elearning za pieniądze z Unii Europejskiej, A także, dlaczego MyNetwork i czy warto oszczędzać na stronie wizualnej raportów, które są narzędziem marketingowym.

Skąd pomysł na raport dot. skuteczności?
Aleksandra Mykowska: O ile nam wiadomo do tej pory w Polsce nie było takich badań. Natomiast nasze w zasadzie bardziej dotyczyły motywacji ludzi do uczenia się. Chcieliśmy tez odkryć czy na motywację albo na korzystanie z e-learningu ma wpływ osobowość lub preferencje w uczeniu się. Niestety nie udało nam się tego odkryć w naszych badaniach. Planujemy następne badania - może uda nam się odkryć jakieś zależności

Rozumiem, że finansowanie pochodziło z projektu unijnego?
Projekt stworzenia e-learningu był finansowany. Badania natomiast były finansowane z firmy. W tym roku planujemy kilka projektów badawczych. Uważam że warto w to inwestować bo wtedy można bardziej efektywnie tworzyć narzędzia i metody.

Więcej na:www.blog.2edu.pl

 


Data publikacji: 2011-02-11
Strony: 1

Pieniądze są dla studentów!, Nauczyciel jako doradca , 12 ekspertów będzie szkolić na Search Marketing Week, Edukacja przez całe życie. Jesteśmy na TAK., Stwórz ofertę doskonałą,