Mamy 9805 aktualnych szkoleń oraz 5245 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Nowość! Obowiązkowe szkolenia dla branży nieruchomości w e-learningu.

Od grudnia pośrednicy w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości i rzeczoznawcy majątkowi  mogą szkolić się przez Internet i zaliczać obowiązkowe godziny edukacyjne wymagane przez Ministerstwo Infrastruktury (Dz.U. 2010 nr 140 poz. 945).

Przejdź do sklepu ze szkoleniami!

Celem szkoleń jest spełnienie ustawowego obowiązku doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez wyżej wymienione grupy. Program kursów został zaakceptowany przez Ministerstwo Infrastruktury, dlatego ich uczestnicy otrzymają zaświadczenia o zaliczeniu obowiązkowych godzin edukacyjnych - łącznie w e-learningu przygotowano 24 godziny zajęć.

Szkolenia przygotowane przez firmę Edustacja.pl odbywają się w 100% przez Internet, dzięki czemu można dokształcać się w dowolnym miejscu i czasie, przy niższych kosztach i nie rezygnując z obecności w pracy. Z oferty skorzystać może każdy zainteresowany tematyką. Tematyka e-szkoleń obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące umowy najmu, pośrednictwa, sprzedaży i promocji w Internecie.

Szkolenia można kupować już teraz - kliknij tutaj!

Szczegółowych informacji udziela:

Ewa Żółtaszek
Koordynator Projektu
ewa@edustacja.pl

tel. 061 8615 425


Data publikacji: 2010-12-07
Strony: 1

Trudny Człowiek. Trudny Klient. Część I, Uniwersytet Dzieci rekrutuje studentów, Ucz się więcej, to więcej zarobisz , Co to jest Edukacja globalna, Dyplom dobrej uczelni to za mało, by pracować ,