Mamy 9232 aktualnych szkoleń oraz 5250 firm szkoleniowych. Dziś dodano 11 szkoleń.

Online Educa Berlin za nami

W dniach od 1 do 3 grudnia Edustacja.pl brała udział w międzynarodowej imprezie edukacyjnej Online Educa Berlin. W tegorocznej edycji spotkali się reprezentanci z blisko 2200 profesji z branży edukacyjnej z ponad 100 krajów. Na targach towarzyszących licznym wykładom wystawiło się blisko 100 firm reprezentujących branże edukacyjne i IT, w tym Edustacja.pl.


Trenerzy, nauczyciele, dostawcy technologii i producenci m.in. mobile, blended i e-Learningu mieli okazję wymienić się doświadczeniami i poznać nowości na rynku biorąc udział w licznych panelach dyskusyjnych, uczestnicząc w wykładach wykładów i odwiedzając stoiska targowe.

Atak zimy, który powitał nas na początku grudnia, nie wpłynął znacząco na ogólną frekwencję na targach, niestety śnieżyca i fatalne warunki na drogach zawrócił z trasy do Berlina naszą żeńską ekipę (ze stratą dla targów rzecz jasna). W okrojonym składzie staraliśmy się maksymalnie wykorzystać udział na tej prestiżowej imprezie. Udało się - nawiązaliśmy sporo ciekawych kontaktów, a spotkania zainspirowały nas do wprowadzenia nowych trendów do produkcji szkoleń on-line i nie tylko. Efekty tych spotkań poznacie niebawem.

 

źródło: Edustacja.pl

 


Data publikacji: 2010-12-10
Strony: 1

Raport „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce”, Szkoły dostrzegają potrzeby dorosłych wracających do nauki, Zatrudniony sam wybierze szkolenie i dostanie na nie pieniądze z UE , Pracowniku wrzuć na luz, Pracodawco naucz się dolewać paliwa. Rady ekspertów na wypalenie zawodowe , Rok 2012 Rokiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku,