Mamy 8500 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Po co korzystać z platform do spotkań online?

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi, że wiele czynności związanych z naszą pracą czy edukacją przeniosło się do internetu. Jednak w Polsce narzędzia, które pozwalają efektywnie wykorzystać wirtualne możliwości w edukacji czy biznesie, wciąż nie zyskały jeszcze wielkiej popularności.

Dlaczego? Bo nie znamy jeszcze w pełni ich możliwości. A przede wszystkim, nie znamy korzyści, jakie spotkania online mogą nam przynieść. Tak, póki co w Polsce niewielu wie, czym platforma do wideokonferencji i spotkań online różni się od Skype'a, wciąż niewielu korzysta z webinarów jako nowoczesnej formy edukacji czy pomocy w działaniach marketingowych lub sprzedażowych. A więc, po co z nich korzystać?

Co mogą platformy do spotkań online?

Przede wszystkim, platform do wideokonferencji czy webinarów jest coraz więcej i oferują coraz więcej funkcjonalności. Korzystając z nich można już nie tylko przeprowadzić spotkanie z transmisją audio czy video - co przecież da się zrobić przez Skype'a czy nawet na Facebooku.

Pierwsza i największa różnica jest jednak taka, że korzystając z platform, zapraszamy uczestników do własnej, wirtualnej sali konferencyjnej (klasowej, wykładowej, jak kto woli), którą na przykład w ClickMeeting można graficznie dostosować do swoich potrzeb i w której możemy nadawać uczestnikom role i skutecznie nimi zarządzać. Dzięki temu to organizator spotkania lub szkolenia decyduje o tym, komu udzieli głosu czy kto ma dostęp do pewnych funkcjonalności podczas spotkania...

Wiecej na www.blog2edu.pl

 


Data publikacji: 2011-12-13
Strony: 1

"Wyrównaj poziom" czyli kursy dla nowych studentów SGGW, Amgen Scholars – szansa na prowadzenie badań na prestiżowych uczelniach, Studia w dobrym kierunku, Od nauki języka rośnie mózg, Nowy kierunek na Uniwersytecie Łódzkim,