Mamy 9329 aktualnych szkoleń oraz 5251 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Pociąg do uczenia się przez całe życie

Edukacja powinna być ważnym elementem kształtowania polityki rynku pracy, zwłaszcza w dobie szybkich zmian cywilizacyjnych. Człowiek nie będzie w stanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku, jeżeli przestanie uaktualniać swoją wiedzę, podnosić kwalifikacje, doskonalić umiejętności. Niby banalne stwierdzenie, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tej prostej zależności.

Dlatego tak ważne są inicjatywy, wspierające kształcenie ustawiczne i pokazujące korzyści, jakie niesie za sobą uczenie się przez całe życie. Takie właśnie zadanie ma projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pn. "Małopolskie partnerstwo instytucji w obszarze rynku pracy, edukacji i szkoleń". Od 2008 roku wspiera regionalną politykę kształcenia ustawicznego, rozwija współpracę instytucji zaangażowanych w jej realizację oraz promuje wśród mieszkańców postawę otwartą na rozwój. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej na Edunews.pl


Data publikacji: 2011-08-05
Strony: 1

Hurtowa edukacja , Szef może unieszczęśliwić pracownika, MEGA wydarzenie już wkrótce w Polsce!, Savoir vivre w biznesie, Poznaj moc oszczędzania w SKO,