Mamy 9254 aktualnych szkoleń oraz 5264 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Polski Uniwersytet Wirtualny — rozpoczyna prerekrutację na studia internetowe.

Jedna z czołowych uczelni e-learningowych w Polsce - Polski Uniwersytet Wirtualny - rozpoczyna prerekrutację na studia internetowe.

Oferta prerekrutacyjna skierowana jest do wszystkich, którzy chcą podjąć studia online, ale mają związane z tym obawy. Korzystając z tej oferty, otrzymają oni aktualne informacje o wybranym przez siebie kierunku studiów oraz dowiedzą się więcej o zbliżającej się rekrutacji.
Wśród wszystkich prerekrutacyjnych kandydatów zostanie rozlosowanych 5 zwolnień z opłaty wpisowego, które umożliwią rozpoczęcie studiów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie uczelni www.puw.pl w opisie prerekrutacji.

Zgłoszenia uczestnictwa w ofercie promocyjnej Polski Uniwersytet Wirtualny będzie przyjmował do 13 czerwca 2010 roku, bowiem już dzień później rozpocznie się tradycyjna rekrutacja na studia.

W nadchodzącym roku akademickim 2010/2011 PUW będzie kształcił przez internet na następujących kierunkach: administracja, pedagogika i politologia. Do tej pory z bogatej oferty szkoleń i studiów online skorzystało już blisko 10 tysięcy osób.

 

źródło: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi


Data publikacji: 2010-05-11
Strony: 1

Zrób to dla siebie – czyli o poczuciu własnej wartości, Wyniki badania Diagnoza Potencjału „Innowacje 2009”, Biznesowe wykorzystanie potencjalu intelektualnego, Wracają wykłady otwarte z fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, Czy wiesz, jak to jest?,