Mamy 9120 aktualnych szkoleń oraz 5275 firm szkoleniowych. Dziś dodano 7 szkoleń.

Polski Uniwersytet Wirtualny — rozpoczyna prerekrutację na studia internetowe.

Jedna z czołowych uczelni e-learningowych w Polsce - Polski Uniwersytet Wirtualny - rozpoczyna prerekrutację na studia internetowe.

Oferta prerekrutacyjna skierowana jest do wszystkich, którzy chcą podjąć studia online, ale mają związane z tym obawy. Korzystając z tej oferty, otrzymają oni aktualne informacje o wybranym przez siebie kierunku studiów oraz dowiedzą się więcej o zbliżającej się rekrutacji.
Wśród wszystkich prerekrutacyjnych kandydatów zostanie rozlosowanych 5 zwolnień z opłaty wpisowego, które umożliwią rozpoczęcie studiów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie uczelni www.puw.pl w opisie prerekrutacji.

Zgłoszenia uczestnictwa w ofercie promocyjnej Polski Uniwersytet Wirtualny będzie przyjmował do 13 czerwca 2010 roku, bowiem już dzień później rozpocznie się tradycyjna rekrutacja na studia.

W nadchodzącym roku akademickim 2010/2011 PUW będzie kształcił przez internet na następujących kierunkach: administracja, pedagogika i politologia. Do tej pory z bogatej oferty szkoleń i studiów online skorzystało już blisko 10 tysięcy osób.

 

źródło: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi


Data publikacji: 2010-05-11
Strony: 1

III Akademickie Targi Pracy JOBBING , Techniki NLP, czyli jak skutecznie wpływać na innych?, Szkoły dostrzegają potrzeby dorosłych wracających do nauki, Polska businesswoman na 6. miejscu w Europie, Trudny Człowiek. Trudny Klient. Część I,