Mamy 9665 aktualnych szkoleń oraz 5240 firm szkoleniowych. Dziś dodano 2 szkoleń.

Projektowanie (elearningu) ma sens

"Życie utrzymuje się i rozpada, zużywa, psuje i przepracowuje. Tworzy nowe konfiguracje bytów i obiektów przez codzienne praktyki: zawsze inne i te same jednocześnie..."[1], a projektowanie to jego rzeczywista i doceniona wartość.

W dzisiejszym świecie szybkich rozwiązań, metodologii agile, programowania ekstremalnego i rapid e-learningu możliwość projektowania i "marnowania czasu" na projektowanie, kreślenie setek pomysłów i twórczą destrukcję pomiędzy członkami zespołów, wydaje się być zajęciem dla szczęściarzy, albo hobbystów.

Tymczasem jednak, projektowanie w kontekście interakcji, a w szczególności projektowanie szkoleń online jest niezmiernie ważne i wbrew pozorom, przy właściwym podejściu, nie wpływa na wzrost kosztów.

Na początku rozważmy obecną sytuację, w której ogromna ilość firm wdraża szkolenia online. Odpowiedzialni za to ludzie są już świadomi jaka wiedza jest krytyczna dla ich organizacji i jaki model realizacji szkoleń przyjąć. Pozostaje jednak kwestia dostarczenia treści, gdyż pomiędzy świadomą strategią, a wdrożonym rozwiązaniem bardzo często rozciąga się przepaść związana z tworzeniem medium - uczynienie informacji o dużym znaczeniu strategicznym dostępną dla właściwych osób we właściwym czasie, a przecież tak reklamowany i sprzedawany jest e-learning, jest niełatwe...

Więcej na http://elearning-20.blogspot.comData publikacji: 2010-10-25
Strony: 1

Uczniom z problemami pozostają prywatne korepetycje. Szkoły nie mają pieniędzy, Dąbrowa Górnicza. Projekt "Poradnictwo zawodowe dla uczniów szkół gimnazjalnych", Szkolenia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli przedmiotu Wiedza o Społeczeństwie, „Erasmus dla wszystkich” zastąpi siedem dotychczasowych programów , „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości” – rusza kolejna edycja projektu a wraz z nią warsztaty.,