Mamy 9339 aktualnych szkoleń oraz 5251 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Studia przez Internet - administracja na PUW

Polski Uniwersytet Wirtualny - lider wśród uczelni e-learningowych w Polsce - już od października uruchamia nowy kierunek studiów - administrację, którego studenci będą zdobywać wiedzę przez Internet.

O zaletach studiowania on-line powiedziano już tak wiele, że nikogo nie trzeba przekonywać do tej nowoczesnej metody uczenia się. Dlatego też Polski Uniwersytet Wirtualny wzbogacił swoją ofertę kształcenia o kolejny kierunek, na którym studenci będą mogli zgłębiać tajniki wiedzy z zakresu nauk prawnych i administracyjnych, nie wychodząc przy tym z domu.

Rekrutacja na administrację i pozostałe kierunki oferowane przez uczelnię rozpocznie się już 14 czerwca i potrwa do końca września. Jak przystało na studia internetowe i ona nie będzie wymagała od kandydatów osobistego przyjazdu do siedziby uczelni. Pierwszym jej krokiem będzie rejestracja na www.puw.pl.

Uruchomienie nowego kierunku studiów było odpowiedzią Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego na potrzeby rynku usług edukacyjnych i pracy, bowiem w dobie wysokiego bezrobocia ukończenie tak uniwersalnego kierunku jak administracja daje absolwentom możliwość łatwego odnalezienia się na wielu stanowiskach w instytucjach sektora państwowego i prywatnego.

źródło: Polski Uniwersytet Wirtualny


Data publikacji: 2010-04-29
Strony: 1

Najważniejsze trendy na edukacyjnym horyzoncie , Klient nasz Pan, czyli jak się nauczyć profesjonalnej obsługi, Jak się uczyć?, Potrzeby pracodawców i systemy zapewniania jakości w edukacji / szkoleniach w Wielkiej Brytanii, Negocjacje 1001 nocy cz. II,