Mamy 9765 aktualnych szkoleń oraz 5219 firm szkoleniowych. Dziś dodano 10 szkoleń.

"Studiuj latem" czyli nauka na wakacje

Ruszyła rekrutacja do trzeciej edycji programu "Studiuj latem", który umożliwia studiowanie w czasie wakacji w systemie e- lerningowym. Organizatorem i pomysłodawcą płatnego programu jest Wyższa Szkoła Zarządzania Polish Open University (POU).

Jak wyjaśnia Rafał Piętka z POU, inicjatywa daje możliwość nauki na odległość tym, którzy nie chcą przerywać studiów na czas wakacji lub chcieliby rozpocząć studia już teraz. "To rozwiązanie wygodne szczególnie dla tych, którzy już pracują. Mogą w nim jednak wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy ukończyli szkołę średnią" - dodaje.

Zajęcia rozpoczną się 1 lipca i potrwają do sierpnia. Studenci będą mieli do wyboru 11 modułów (przedmiotów), na trzech poziomach studiów. Koszt udziału w jednym module to 660 zł. Nauka będzie się odbywać przez internet w dni powszednie, o godzinie 17.00, 19.30 i 20.00.

"To forma nauki, w ramach której kształcenie jest oparte na modułach (przedmiotach) obejmujących zintegrowane treści kształcenia. Realizowanie programu w trybie e-learning pozwala natomiast na studiowanie bez konieczności dojeżdżania na każde zajęcia na uczelnię" - zachwalają pracownicy uczelni.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie: www.pou.pl lub w dziekanatach POU.

PAP - Nauka w Polsce, Katarzyna Czechowicz

źródło: Serwis PAP Nauka w Polsce
www.naukawpolsce.pap.pl

 


Data publikacji: 2009-05-27
Strony: 1

Trudny Człowiek. Trudny Klient III, Asystentka = Profesjonalizm!, Szkolimy się na potęgę, Handel w internecie – wskazówki dla początkujących, Czy jesteśmy gotowi do zmian na rynku pracy?,