Mamy 9775 aktualnych szkoleń oraz 5247 firm szkoleniowych. Dziś dodano 4 szkoleń.

SWPS zaprasza do Letniej Strefy Młodzieży

Wakacyjne warsztaty o zdrowiu seksualnym, miłości i flircie odbędą się podczas Letniej Strefy Młodzieży organizowanej przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Spotkania dla licealistów odbędą się w Poznaniu, Katowicach i Warszawie. W stolicy dodatkowo przewidziano warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 7 lipca.

Spotkania będą prowadzić wykładowcy SWPS - Małgorzata Ohme i Michał Pozdał. Pierwsze intymne związki, radosny i bezpieczny seks czy rozmowy o "pierwszym razie" to tylko niektóre tematy zajęć, które Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej przygotowała z myślą o licealistach. Z jednej strony zabawa, flirt i uwodzenie, z drugiej - intymność, inicjacja, zdrowie seksualne, a nawet przemoc.

W Warszawie dla młodych uczestników przewidziano dodatkowo także trening antydyskryminacyjny, a dla rodziców i wychowawców warsztaty o tym, jak z młodzieżą rozmawiać o seksie.

Strefa Młodzieży to przedsięwzięcie edukacyjne, którego celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi w wieku licealnym. Program obejmuje cykl bezpłatnych spotkań i warsztatów ogólnorozwojowych, a także dotyczących tematów trudnych i związanych z wiekiem dorastania. Przedsięwzięcie jest realizowane w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a także w wydziałach zamiejscowych uczelni we Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach przez cały rok szkolny.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 lipca. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. SWPS podkreśla, że osoby, które jeszcze nie ukończyły 18. roku życia powinny dostarczyć pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo dziecka w zajęciach.

Dodatkowe informacje: www.facebook.com/strefamlodziezy i www.swps.pl/strefamlodziezy

źródło: Serwis PAP - Nauka w Polsce
www.naukawpolsce.pap.pl

 


Data publikacji: 2011-07-05
Strony: 1

Co to jest Edukacja globalna, Inwestycja w kadry inwestycją w lepszą przyszłość firmy, Kluczowe cechy nauczania w oparciu o kompetencje, Pociąg do uczenia się przez całe życie , Ostatnia szansa na praktyki za granicą,