Mamy 9226 aktualnych szkoleń oraz 5250 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szlaban na video w internecie

Okazuje się, że "Ci na górze" w liczbie 419 przegłosowali poprawki do ustawy, która założy kaganiec na video w internecie, a do tego pozwoli go sprytnie kontrolować dzięki specjalnemu rejestrowi KRRiTV, która „stoi na straży wolności słowa w radiu i telewizji, samodzielności dostawców usług medialnych i interesów odbiorców oraz zapewnia otwarty i pluralistyczny charakter radiofonii i telewizji".

Dzisiejsza poranna kawa i pr(a)ssówka ograniczona do 143 kanałów RSS - ani kanały specjalistyczne, ani te o nowych mediach, ani nawet te, w których ukazał się jakiś mój artykuł nie nadawały się na sobotnią refleksję. Znowu tematu dostarczyli nie-miłościwie nam panujący i o dziwo temat stał się na tyle interesujący, że po raz pierwszy w życiu przeczytałem stenogram z posiedzenia sejmu.

Poziom abstrakcji, którego nie ogarniam
"Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz niektórych innych ustaw" okazał się pilny, bo nowe regulacje miały być wprowadzone pod koniec 2009 roku, ale nikomu się nie spieszyło. Skończyło się na tym, że na chybcika sklecono listę zmian, które dotykają bezpośrednio video-produkcji internetowej i sprowadzają się do skutecznego ograniczenia publikowania video w internecie w ramach działalności gospodarczej jednocześnie zapewniając możliwość stworzenia narzędzi cenzurowania treści, a wszystko to w porozumieniu z KRRiTV. Nie ogarniam!

Więcej na: www.blog.2edu.pl


Data publikacji: 2011-03-07
Strony: 1

Inteligencja emocjonalna w biznesie, Kształcenie wyższe w ocenie dyrektorów personalnych, Czy jesteśmy gotowi do zmian na rynku pracy?, Jak nauczyć seniora obsługi internetu?, Techniki NLP, czyli jak skutecznie wpływać na innych?,