Mamy 9804 aktualnych szkoleń oraz 5245 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

TOP5 blogów o elearningu

Rozwiązania elearningowe stają się coraz popularniejsze, a co za tym idzie coraz więcej osób bloguje na ten temat. Profesjonalne magazyny, czasopisma i codzienne gazety jeszcze nie widzą potrzeby częstego pisania o elearningu i jedynie od wielkiego dzwonu opublikują mało aktualny, popularnonaukowy tekst. Polskie dziennikarstwo dotyczące elearningu i nowoczesnej edukacju żyje w sieci i patrząc na zeszłoroczny wysyp edukacyjnych blogów będzie się działo!

Szkolenia XXI wieku

Blog Marka Hyli jest moim zdaniem najlepszym i najpopularniejszym blogiem dotyczącym elearningu w Polsce. Niewątpliwie autor jest Nr 1 polskiego e-learningu, a oprócz tego pisze ciekawie, rzeczowo, a do opisu nowinek technologicznych, czy raportów zawsze dodaje cenne komentarze. Pełne uczestnictwo wymaga rejestracji.

Więcej informacji na: www.blog.2edu.pl

 


Data publikacji: 2011-02-17
Strony: 1

Kształcenie wyższe w ocenie dyrektorów personalnych, Lepiej wykształceni pracują częściej i dłużej, Klient nasz Pan, czyli jak się nauczyć profesjonalnej obsługi, Ostatnia edycja "Szkoły Przedsiębiorczości UJ" czeka na chętnych, Wspierają Rozwój Oświaty, aby nie szkolić do bezrobocia,