Mamy 9782 aktualnych szkoleń oraz 5247 firm szkoleniowych. Dziś dodano 3 szkoleń.

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Internet w Społeczeństwie Informacyjnym

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Internet w Społeczeństwie Informacyjnym

Konferencja jest przedsięwzięciem cyklicznym i interdyscyplinarnym, mającym na celu przedstawienie roli Internetu we współczesnej informatyce, socjologii i zarządzaniu. Konferencja kierowana jest głównie do przedstawicieli środowiska naukowego i biznesowego.

Ubiegłoroczna edycja konferencji zakończyła się dużym sukcesem, a jej efektem były trzy publikacje, w tym jedna w języku angielskim.

W tegorocznej edycji konferencji wiodącymi tematami będą:

  • Internet - rozwiązania techniczne i zastosowania,
  • Informatyczne systemy zarządzania,
  • Bezpieczeństwo informacji w rozproszonych systemach komputerowych,
  • Społeczeństwo sieci - szanse i zagrożenia,
  • Internet w stosunkach międzynarodowych.

Czas trwania: 26-11-2009 - 28-11-2009
Miejsce: Ustroń, ul. Sanatoryjna 32
Organizator: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, IITiS PAN w Gliwicach oraz Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii w Warszawie
Strona: www.iwsi.pl

W skład Komitetu Programowego konferencji wchodzą autorytety z zakresu nauk technicznych, ekonomicznych i społecznych, reprezentujące największe polskie i zagraniczne jednostki akademickie i naukowo - badawcze. W tej edycji konferencji umożliwiamy również publikację anglojęzyczną w prestiżowym wydawnictwie Springer Verlag.

źródło: kariera.com.pl


Data publikacji: 2009-10-29
Strony: 1

Otwierajmy zasoby edukacyjne , Raport: Czego (nie) uczą polskie szkoły, "Euro na edukację" ruszyło w styczniu - wywiad z koordynatorem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego., Trudny Człowiek. Trudny Klient. Część I, Czas na n@ukę - wypowiedzi ekspertów ,