Mamy 9509 aktualnych szkoleń oraz 5248 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ Projekt programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

Warszawa, Poznań, Lublin, Białystok i Olsztyn to 5 miast, w których już w październiku 2009 program „PROJEKTOR - wolontariat studencki" przeprowadzi cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu własności prywatnej.

Szkolenia realizowane w ramach II edycji projektu „WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ", objętego patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada, skierowane są do studentów z całego kraju.

Jeśli jesteś studentem dowolnego kierunku studiów i chcesz zdobyć nową wiedzę, certyfikat udziału w ministerialnym projekcie, cenne doświadczenie zawodowe oraz poszerzyć swoje umiejętności, weź udział w akcji „WŁASNOŚĆ = JASNOŚĆ"!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę projektor.org.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Może to właśnie Ty będziesz mógł:

  • uczestniczyć w prestiżowym i bezpłatnym projekcie,
  • wziąć udział w unikalnym szkoleniu prowadzonym przez specjalistów z zakresu ekonomii, prawa i pedagogiki
  • zakosztować radosnego wolontariatu w wyjątkowym programie społecznym
  • zdobyć specjalną kartę EURO<26 „PROJEKTOR - wolontariat studencki"
  • sprawdzić się w roli nauczyciela i animatora oraz zdobyć doświadczenie liderskie i organizacyjne
  • poszerzyć swoje CV o certyfikat udziału w projekcie podpisany przez Ministra

Uczestnictwo w projekcie „WŁAŚNOŚĆ = JASNOŚĆ" to możliwość przystąpienia do programu „PROJEKTOR - wolontariat studencki". Program daje niepowtarzalną szansę sprawdzenia się w sytuacjach nietypowych oraz podzielenia się nowo zdobytą wiedzą z dziećmi z małych miejscowości, podczas realizacji autorskich projektów edukacyjnych. Udział w Programie to szansa na poznanie nowych, ciekawych ludzi i zwiedzenie nieznanych zakątków Polski.
Ponadto, każdy ze studentów-wolontariuszy może zostać posiadaczem specjalnej edycji karty Euro<26 „PROJEKTOR - wolontariat studencki". Karta jest dokumentem potwierdzającym status studenta oraz upoważniającym do korzystania z sieci 6.500 zniżek w Polsce i 100.000 zniżek w całej Europie.

Więcej informacji:

Wojciech Diufer
Koordynator Projektu
„PROJEKTOR - wolontariat studencki"
0 800 444 131
w.diufer@projektor.org.pl
www.projektor.org.pl


„PROJEKTOR - wolontariat studencki" - Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie KLANZA objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

źródło: PR


Data publikacji: 2009-10-12
Strony: 1

Jak zaplanować ścieżkę kariery, by odnieść satysfakcję finansową?, Polskie uczelnie bez przyszłości, Obsługa klienta w kursach internetowych, Debatujmy, a potem zmieniajmy edukację , Lepiej wykształceni pracują częściej i dłużej,