Mamy 9595 aktualnych szkoleń oraz 5240 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Wynagrodzenia w eLearningu

Branża elearningowa w Polsce jeszcze nie pokazała na co ją stać. Jesteśmy w początkowej fazie wczesnego rozwoju. Główne zadania specjalistów to ewangelizowanie, nauczanie i przedstawianie korzyści. Z tego też powodu różnice w wynagrodzeniach są znaczne i ciężko je porównać.

Jeszcze trudniej porównywać je z wynagrodzeniami za oceanem, ale biorąc pod uwagę ostatni raport wnioskować możemy, że i tam elearning jest jeszcze w fazie wzrostu.

Opublikowany ostatnio raport eLearing Guild prezentuje, że pomimo chwilowych spadków wynagrodzeń w 2010, które były wynikiem cięć budżetowych wywołanych kryzysem, wynagrodzenia specjalistów ds. elearningu ciągle pną się w górę. Może więc czas renegocjować swoją wypłatę.

Więcej na: www.blog.2edu.pl

 


Data publikacji: 2011-02-21
Strony: 1

Czy już w 2012 roku nastąpi koniec świata rynku szkoleń dofinansowywanych?, Ruszają zapisy na kursy Uniwersytetu Otwartego UW, Kryzysowy popyt na złotą rączkę, czyli jakich pracowników potrzebują firmy, „StartAP – Akademia Przedsiębiorczości” – rusza kolejna edycja projektu a wraz z nią warsztaty., Młodzi naukowcy z Polski wśród najlepszych w Europie ,