Mamy 9300 aktualnych szkoleń oraz 5256 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Wywiadówka w 3D

Liczenie frekwencji, obliczanie średnich, wypisywanie karteczek na spotkania z rodzicami, zliczanie wciąż tych samych cyferek, wypełnianie tych samych tabelek... Wpisane w obowiązki nauczyciela rzeczy powtarzalne należą zwykle do tych mniej przyjemnych i raczej pracochłonnych. Program Numbers jawi się tu jako znakomita pomoc.

Pięknie wyglądające gotowe do użycia szablony, łatwe do tworzenia formuły oraz dynamiczne tabele i wykresy - to wszystko w jednym narzędziu, które znacznie odejmuje pracy.

Skomplikowane jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Tworzenie formuł, formatowanie i wnioskowanie danych może wydawać się skomplikowane, jednak w programie Numbers możemy być pewni, że będzie to zadziwiająco proste zadanie. Ułatwi nam je ponad 250 funkcji, podpowiedzi do narzędzi, wbudowana pomoc oraz inteligentne tabele. Nie musimy już bać się edytowania danych. Program Numbers udostępnia czystą paletę dla tabel, dzięki czemu każda z nich posiada niezależny układ. Możemy teraz tworzyć ich dowolną ilość w jednym miejscu, zmieniać ich zawartość i przesuwać w dowolne miejsca bez obawy, że wpłynie to na obliczenia. Dzięki elastycznym paletom, na których można zamieścić dowolną ilość tabel i wykresów, łatwo zestawić wyniki wszystkich uczniów i wyliczyć średnią całej klasy z danego przedmiotu. Używając prostych funkcji, szybko posortujemy dane, np. wg średniej ocen uczniów dla danego przedmiotu.

Intuicyjność narzędzi programu Numbers ułatwia analizowanie i prezentowanie danych. Mamy dużą dowolności doboru czcionki, rozmiarów, kolorów, ramek. Bez trudu przekształcimy tabele w piękne wykresy w 2D, 3D, liniowe, powierzchniowe lub kołowe. Narzędzia graficzne, prowadnice i linijki czynią teraz tworzenie arkuszy wyjątkowo twórczym zajęciem...

Wiecej na Edustyle.pl


Data publikacji: 2011-10-20
Strony: 1

Komunikacja interpersonalna, skuteczny przekaz informacji, Jak przygotować projekt szkoleniowy , 140 mln zł na edukację zawodową, Uczelnie nie szkolą na rynek pracy , Jakich zmian potrzebujemy?,