Mamy 9243 aktualnych szkoleń oraz 5268 firm szkoleniowych. Dziś dodano 26 szkoleń.

Zapraszamy do Krakowa na pierwszy Educamp.

EduCamp to niieformalne, otwarte, interaktywne spotkanie ludzi związanych z nowoczesną edukacją, Internetem i technologiami wspierającymi szkolenia. Celem spotkania jest integracja środowiska, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz dobra zabawa.

Data: 29 września 2010r.
Miejsce:
Drukarnia Jazz Club, ul. Nadwiślańska 1
Start: godz. 18.00

Forma

Spotkanie podlega trzem generalnym zasadom:

  • profesjonalne,
  • nieformalne,
  • otwarte.

Profesjonalne, bo zapraszamy ekspertów, prezentujemy rozwiązania, promujemy idee i ułatwiamy nawiązywanie kontaktów. Nieformalne, bo przy wejściu obcinamy krawaty, spotykamy się w knajpie i przede wszystkim rozmawiamy. Otwarte, bo uczestnictwo nic nie kosztuje, może przyjść każdy i może się nieźle bawić.

Idea

Dyskusja dotyczyć będzie konkretnych rozwiązań i pomysłów na szeroko rozumianą edukację, trochę o technologiach, start-upach, filozofii elearningu i nowych trendach, marketingu, e-commerce, usability itd. - tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego będą chcieli uczestnicy.

Prelegenci

Eksperci z różnych dziedzin związani z edukacją, HR-em, mediami, Internetem... po prostuciekawi ludzie, którzy mówią o ciekawych rzeczach. Prezentacje tematów trwają około 15 minut, a po każdej prelegenci odpowiadają na pytania uczestników spotkania. Następnie seria pecha kucha, bardzo dynamicznych prezentacji. Na koniec paneldyskusyjny w formie: Dzisiaj pytanie - Dzisiaj odpowiedź.


Więcej na stronie educamp.pl

źródło: elearning-20.blogspot.pl


Data publikacji: 2010-08-16
Strony: 1

Szkoła ucząca się. Łączenie dowodów i wyników badań z motywacją , PR FOR BUSINESS, czyli jak wykorzystać potencjał społeczności w komunikacji Twojej marki, Trzy rodzaje edukacji , Tylko 7 proc. polskich studentów na kierunkach technicznych, Rekordowy wzrost liczby stypendystów Erasmusa,