Mamy 9348 aktualnych szkoleń oraz 5251 firm szkoleniowych. Dziś dodano 4 szkoleń.

Zapraszamy na cykl seminariów "Bo zycie to nieustanny rozwój"

Jak nie wychodząc z domu zdobyć nowe kwalifikacje? Jakie kryteria decydują o przyjęciu do dużej i dobrze prosperującej firmy? Jakie „sztuczki" podczas rekrutacji stosują pracodawcy, aby sprawdzić czy wybrana osoba nadaje się na dane stanowisko?


Na te, oraz na wiele innych pytań znajdziecie Państwo odpowiedź podczas seminariów poświęconych idei ciągłego podnoszenia kwalifikacji, które odbędą się w maju w Wielkopolsce i województwie łódzkim. Aby sprawdzić gdzie i kiedy odbędą się najbliższe spotkania wystarczy wejść na stronę: www.rozwoj.edustacja.pl, a następnie wybrać interesującą nas lokalizację.

W seminarium mogą wziąć udział zarówno osoby bezrobotne, jak i pracujące, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Zapraszamy także pracodawców. Uczestnicy spotkania wysłuchają wystąpień specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, e-learningu czy edukacji oraz wezmą udział w warsztatach poświęconych podstawowym kompetencjom społecznym, umożliwiającym rozwój zawodowy. Zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnej porady doradcy zawodowego oraz otrzymać zaświadczenie o udziale w seminarium.

Zapraszamy do bezpośredniego udziału w seminariach lub śledzenia wydarzeń w czasie rzeczywistym na stronach www.rozwoj.edustacja.pl.

Seminaria odbędą się w ramach prowadzonego przez poznańską firmę Edustacja.pl Projektu „Rozwój kwalifikacji przez całe życie". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji udziela:
Małgorzata Weber
Koordynator Kampanii Informacyjnej
Tel. 061 8615 425
malgorzata@edustacja.pl

źródło: Edustacja.pl


Data publikacji: 2010-05-07
Strony: 1

Dydaktyk musi być pasjonatem, "Lato z nauką" w gdańskim Centrum Hewelianum, Nauka musi być sexy, Dla rozwoju Polski najważniejsza jest edukacja, Kryzys, zarządzanie zmianami a gra zespołowa.,