Mamy 8389 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 1 szkoleń.

Szkolenie: EcoDriving

Kategoria: JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO / Ekologia

Szkolenie zamknięte
e-learning

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Anna Jaremko
tel.: 61 8615425
email: anna@edustacja.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Szkolenie z eco drivingu
Kategoria: JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO / Ekologia
Metodyka: e-learning
Opis: Eco Driving, czyli ekojazda to technika ekonomicznej jazdy samochodem, dzięki której kierowca zużywa mniej paliwa i obniża tym samym koszty utrzymania auta. Ekojazda to doskonała metoda na drogie paliwo. Eko-kierowca płaci mniej!
W trakcie tego kursu przekonasz się, że ekojazda, mimo że nastawiona na oszczędzanie paliwa, może być dynamiczna , a przy tym zdecydowanie bezpieczniejsza!
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Tomasz Talarczyk - dziennikarz motoryzacyjny. Autor elementarzy bezpiecznego kierowcy oraz książek: "Bez ryzyka. Trening bezpiecznej jazdy" i " Podręcznik kierowcy. Nauka bezpiecznej jazdy". Pionier ekojazdy w Polsce. Od 2005 roku sam praktykuje ten styl jazdy. Najpierw oparł się na doświadczeniach Szwajcarów, którzy pod koniec lat 90. XX wieku zdefiniowali zasady EcoDrive. Dzięki współpracy ze Szkołą Auto dotarł do twórców ecodrivingu w Finlandii, poznał też metody nauki tej techniki i taktyki jazdy praktykowane w niemieckim ADAC. W oparciu o te doświadczenia oraz zasady nowoczesnej metodyki i dydaktyki sformułował i praktykuje od 2007 roku polską metodę nauki ekojazdy. W 2009 roku razem z instruktorami Szkoły Auto wtajemniczył w zasady ecodrivingu tysiąc poznańskich kierowców, w ramach szkolenia "Ecodriving bezpiecznego Poznania". Jest instruktorem technik bezpiecznej jazdy, instruktorem nauki jazdy oraz czynnym egzaminatorem na prawo jazdy. Napisał podręcznik "ABC egzaminu. Jak zdać na prawo jazdy".
Program: Internetowy kurs "Eco Driving" składa się z 10 treningów, w trakcie których dowiesz się między innymi:
• na czym polega technika jazdy ekonomicznej?
• jak brzmią złote zasady ekojazdy?
• jak obniżyć koszty utrzymania samochodu?
• jak zwiększyć bezpieczeństwo jazdy?
 

Poleć szkolenie znajomemu