Mamy 9573 aktualnych szkoleń oraz 5249 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Obsługa oprogramowania

Kategoria: DOSKONALENIE ORGANIZACJI / Inne

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Ewa Kaszyńska
tel.: 504181312
email: ewa.kaszynska@adept.info.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Obsługa oprogramowania
Kategoria: DOSKONALENIE ORGANIZACJI / Inne
Metodyka: Wykłady
Opis: Szkolenie skierowane jest do małych i średnich firm, kadry zarządzającej oraz firm informatycznych (jako zleceniodawca szkolenia dla swoich klientów).

Zapoznanie użytkownika z wybranymi aplikacjami i efektywne ich wykorzystanie w pracy.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Szkolenie poprowadzi trener z wieloletnim doświadczeniem w: sprzedaży i obsłudze klienta B2B, kierowaniu zespołem handlowców, wprowadzaniu nowych produktów do dystrybucji, przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń produktowych, przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń z technik prezentacji i sprzedaży, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania CRM, pisaniu tekstów reklamowych, oraz artykułów sponsorowanych w oparciu o materiały techniczne.
Program: Wszelkie informacje dotyczące naszego szkolenia uzyskają Państwo dzwoniąc pod nr tel.: 504181312 bądź wysyłając zapytanie na adres e-mail: ewa.kaszynska@adept.info.pl.

Przedstawione szkolenie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.kaszynska@adept.info.pl.
 

Poleć szkolenie znajomemu