Mamy 9362 aktualnych szkoleń oraz 5256 firm szkoleniowych. Dziś dodano 1 szkoleń.

Szkolenie: Parapsychologia

Kategoria: KURSY / Korespondencyjne

Szkolenie zamknięte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
tel.: 0 801 101 909
email: info@eskk.pl
gg: 3862814

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Parapsychologia
Kategoria: KURSY / Korespondencyjne
Metodyka: Ćwiczenia
Opis: Kurs umożliwia poznanie ukrytych właściwości ludzkich umysłów i ciał. Omawia takie zagadnienia, jak: medytacja, hipnoza, jasnowidzenie, telepatia, postrzeganie pozazmysłowe, stosowanie technik wróżbiarskich, interpretacja marzeń sennych i świadomego śnienia, podróże astralne czy kontakty z bytami niematerialnymi. Zamieszczone w materiałach kursu schematy i rysunki instruktażowe w przystępny sposób objaśniają, jak wykonywać poszczególne zadania. Umiejętności zdobyte na kursie pozwalają zmieniać stan świadomości, odczuwać energie subtelne i kierować nimi, a także diagnozować i poprawiać stan zdrowia.

Zalety kursu:
- przystępne materiały
- schematy i rysunki instruktażowe ułatwiające wykonywanie ćwiczeń
- opieka doświadczonego nauczyciela
- możliwość przystąpienia do egzaminu organizowanego przez Instytut Psychologii Stosowanej

Nowość! Na naszej stronie internetowej znajdziesz BEZPŁATNY słownik parapsychologiczny. Pobierz go już dziś zupełnie za darmo! Szukaj na stronie kursu "Parapsychologia".
Poziom zaawansowania : początkujący
Program: Program kursu obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak: wprowadzenie do parapsychologii, podstawowe pojęcia, techniki relaksacyjne, odmienne stany świadomości, wizualizacja i rozwój wyobraźni, koncentracja, kontemplacja, medytacja, techniki wspomagające rozwój duchowy, praca z podświadomością, afirmacje i praca z emocjami, kontakt z Nadświadomością, czakry i ciała subtelne, odczuwanie i kontrolowanie energii, praca z minerałami i przedmiotami mocy, postrzeganie pozazmysłowe, samoleczenie i uzdrawianie, techniki dywinacyjne, interpretacja snów, eksterioryzacja, kontakt z istotami energetycznymi, hipnoza i autohipnoza, parapsychologia a współczesna nauka, perspektywy badań nad nieznanymi zjawiskami itp.

W ramach kursu "Parapsychologia" otrzymasz:
20 zeszytów lekcyjnych;
opiekę osobistego nauczyciela w trakcie całego kursu, który będzie sprawdzał Twoje prace domowe.
 

Poleć szkolenie znajomemu