Mamy 9247 aktualnych szkoleń oraz 5266 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Coaching kierowniczy

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Ewa Kaszyńska
tel.: 504181312
email: ewa.kaszynska@adept.info.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Coaching - jako wsparcie procesu adaptacji pracowników awansowanych na stanowiska kierownicze
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching
Metodyka: Wykłady
Opis: Szkolenie skierowane jest do wszystkich poszukujących nowych motywacji i pragnących poszerzyć obszar swoich kompetencji w zakresie powadzenia coachingów oraz zarządzania pracownikami. Program adresowany jest do menedżerów, trenerów oraz praktykujących już coachów. Powstał by skłonić do myślenia, by zainspirować do skutecznego działania. Sugeruje, by przestać myśleć „chyba sobie poradzę”, „mogę to zrobić” i zacząć myśleć - „poradzę sobie!”, „”robię to”!
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Szkolenie poprowadzi Certyfikowany Trener z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Wykładowca, Specjalista w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, od 6 lat- właściciel firmy o profilu doradczo- szkoleniowym. Absolwent Studium Podyplomowego: Akademia Rozwoju Umiejętności Trenerskich na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Instytucie Organizacji i Zarządzania UG. Wykładowca - ZZL PG, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni oraz w Europejskiej Szkole Hotelarstwa i Przedsiębiorczości w Sopocie. Projektuje, organizuje i realizuje wiele programów szkoleniowych (w tym projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego). Autorskie treningi, warsztaty i konsultacje indywidualne dedykuje różnym odbiorcom: kadrze kierowniczej, pracownikom Małych i Średnich Przedsiębiorstw, absolwentom, oraz osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. W swojej pracy chętnie wykorzystuje metodę nauki przez doświadczenie. Dba o przekazywanie wiedzy i dostarczenie odpowiednich doświadczeń z obszaru: ZZL, psychologii obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji i wystąpień publicznych, podejmowania decyzji grupowych oraz rozwoju osobistego. Zawsze zaangażowany i pełen szacunku dla ludzi, z którymi pracuje. W swoich działaniach inspiruje i zachęca ludzi do nauki i zmian. Uczy jak efektywnie wykorzystać swoją energię życiową i zarządzać swoimi zasobami. Fascynuje ją pasja rozwoju i tą pasją pragnie zarazić każdego ze swoich "uczniów”.
Program: Informacja o szkoleniu
Przedstawione szkolenie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.kaszynska@adept.info.pl.

Ramowy program szkolenia trzydniowego
1. Hit, czy mit- czyli czym jest coaching biznesowy?
2. Sytuacja nowego menedżera
• samoocena i poczucie pewności w nowej roli zawodowej
• odbiór decyzji o awansie przez pracowników firmy
• relacje z nowym przełożonym , podwładnymi i współpracownikami
• chleb codzienny kierownika, czyli zarządzanie zespołem
3. Jak pomóc nowym menedżerom
4. Kontrakt
5. Wiedz, dokąd chcesz dojść
6. Wiedz, gdzie jesteś teraz
7. Wiedz, co zrobić, żeby dotrzeć do celu
8. Zrób to!
9. Kompetencje profesjonalnego coacha
• skuteczny coach- kluczowe kompetencje
• zakres wiedzy potrzebnej coachowi
• umiejętności ważne w pracy coacha
• postawa coacha
10. Sytuacje trudne w trakcie procesu coachingu
11. Stawanie się coachem – rozwijanie umiejętności i poszukiwanie własnego stylu prowadzenia coachingu
 

Poleć szkolenie znajomemu