Mamy 9117 aktualnych szkoleń oraz 5271 firm szkoleniowych. Dziś dodano 34 szkoleń.

Szkolenie: Rachunkowość

Kategoria: STUDIA WYŻSZE / Studia Podyplomowe

Szkolenie zamknięte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Teresa Cwetkowa
tel.: (063) 249-72-34
email: studia.pod@vp.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Rachunkowość
Kategoria: STUDIA WYŻSZE / Studia Podyplomowe
Metodyka: Wykłady
Opis: Adresatami podyplomowych studiów z rachunkowości są przede wszystkim praktycy rachunkowości, pracownicy działów księgowości, działów rachuby płac i pionów finansowo-księgowych przedsiębiorstw i instytucji. Studium jest przeznaczone również dla osób prowadzących samodzielną działalność gospodarczą w ramach biur rachunkowych lub biur doradztwa podatkowego. Słuchaczami mogą zostać również analitycy finansowi, dyrektorzy finansowi i inni przedstawiciele kadry zarządzającej, a także nauczyciele chcący poszerzyć wiedzę z zakresu rachunkowości.

Podczas zajęć słuchacze zapoznają się z zagadnieniami rachunkowości finansowej, elementami sprawozdawczości finansowej i zarządczej, a także odbywają praktyczne ćwiczenia z obsługi programów komputerowych stosowanych w księgowości. Dużo miejsca poświęcono zagadnieniom podatkowym oraz prawnym aspektom rachunkowości.

Program oparty jest na znowelizowanej Ustawie o rachunkowości i uwzględnia wszystkie zagadnienia egzaminacyjne. Obejmuje przedmioty: pr
Poziom zaawansowania : początkujący
 

Poleć szkolenie znajomemu