Mamy 8516 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: EFEKTYWNE ZEBRANIA

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Mirella Kamińska
tel.: 510 248 848
email: mirella@noweopcje.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: EFEKTYWNE ZEBRANIA
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Inne
Metodyka: Ćwiczenia
Opis: CELE I KORZYŚCI – Warsztaty pozwolą Państwu:
• zgłębić tajniki ról prowadzącego zebranie oraz uczestnika narady czy spotkania
• rzetelnie przygotować się do pełnienia obu tych ról
• właściwie dobierać czas, miejsce i uczestników zebrania
• konsekwentnie podnosić efektywność prowadzonych zebrań
Poziom zaawansowania : średnio zaawansowany
Trenerzy: Mirella Kamińska

Od kilkunastu lat realizuje warsztaty menedżerskie wdrażając nowoczesne rozwiązania w zakresie technik zarządzania, coachingu, budowania zespołów i komunikacji w biznesie. Specjalizuje się w długofalowych projektach rozwojowych dla kadry kierowniczej typu MBA. Trener trenerów. Od początku swojej działalności zawodowej prowadzi także szkolenia anglojęzyczne. Realizuje sesje szkoleniowe i facylitacyjne dla organizacji wielonarodowych (m.in. ING Bank Śląski S.A., SGL Carbon Group, CMC Group). Współpracowniczka Instytutu Technik Bankowych Uniwersytetu Walijskiego INFINET. Projektant szkoleń outdoorowych, współautorka książki "Panowanie nad stresem" wydanej jako pozycja nr 1 w kolekcji BusinessWeek Polska. Miłośniczka kina i egzotycznych podróży.

Barbara Sołtysiak

Psycholog praktyk. Autorka testów, ćwiczeń i gier stosowanych w szkoleniach diagnozujących i rozwijających kompetencje interpersonalne. Zajmuje się wykorzystaniem teorii metakomunikatów i analizy transakcyjnej w relacjach biznesowych. Projektowała i wdrażała standardy jakości obsługi Klienta w wielu korporacjach branży telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i bankowej (m.in. Skoda Auto Polska S.A., PTK Centertel S.A., Bank Zachodni WBK S.A.). Konsultant psychologiczny dla grup zagrożonych syndromem wypalenia zawodowego. Przygotowuje warsztaty doskonalące panowanie nad stresem i zarządzanie konfliktem. Prowadzi samodzielną praktykę psychoterapeutyczną. Miłośniczka szybkich samochodów i polskiej kinematografii.
Program: TEMATYKA WARSZTATÓW:
1. ZEBRANIE JAKO FORMA KOMUNIKACJI: Po co nam zebrania? Jakie potrzeby realizujemy za ich pomocą?
2. SIEDEM(?) GRZECHÓW GŁÓWNYCH ZEBRANIA: Dlaczego nie lubimy zebrań? Dlaczego tak często traktujemy je jako „zło konieczne”? Co denerwuje nas najbardziej na zebraniu? Jak tego wszystkiego uniknąć?
3. PRZED ZEBRANIEM: Jaki cel chcemy osiągnąć? Czy potrzebne jest do tego zebranie? Kto powinien w nim uczestniczyć? Gdzie i kiedy się odbędzie oraz jak długo potrwa?
4. NA POCZĄTKU ZEBRANIA: Jaka jest alternatywa dla wstępu w stylu: „Myślę, że wszyscy są już obecni, to czym zajmiemy się najpierw?” Co powinno zostać powiedziane i uzgodnione na samym początku?
5. W TRAKCIE ZEBRANIA: Jak sprawować kontrolę nad przebiegiem zebrania? Jak angażować wszystkich zebranych do aktywnego w nim udziału?
6. ROLA UCZESTNIKA ZEBRANIA: Na czym polega uczestnictwo w zebraniu? Jakie zachowania uczestników sprzyjają realizacji założonego celu zebrania? ?
7. NA KONIEC ZEBRANIA: Czy wystarczy powiedzieć: „To już wszystko. Dziękuję bardzo.”? Czego nie może zabraknąć na zakończenie?
8. PO ZEBRANIU: Czy i kiedy należy sporządzić protokół z zebrania? W jakiej formie? Co powinien zawierać?
 

Poleć szkolenie znajomemu