Mamy 9246 aktualnych szkoleń oraz 5250 firm szkoleniowych. Dziś dodano 2 szkoleń.

Szkolenie: Najnowsze zmiany prawa pracy

Kategoria: HR / Inne

Szkolenie zamknięte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Jolanta Pilarczyk
tel.: 0501 756465
email: jpilarczyk@synteza.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie

Tytuł: Najnowsze zmiany prawa pracy
Metodyka: Wykłady
Opis: Korzyści dla Uczestników zajęć:
Zapoznanie się z najnowszymi zmianami w prawie pracy
Przedstawienie harmonogramu wchodzenia w życie uchwalonych zmian w kodeksie pracy na lata 2009 - 2010

Szkolenie adresowane jest m.in. do:
Pracowników i kierownictwa działów personalnych i płac
Samodzielnych specjalistów
Innych osób zainteresowanych zmianami w prawie pracy
Poziom zaawansowania : średnio zaawansowany
Trenerzy: mec. Dawid Krzyżowski – praktyk, członek Zespołu Trenerskiego SYNTEZA (Prawnik specjalizujący się w prawie pracy i prawie konsumenckim. Przedstawiciel działu prawnego w zachodniej sieci dyskontowej, którą reprezentuje m.in. przed sądami.)
Wielkość grupy: 16
Program: 1. Nowe ujęcie dotyczące równego traktowania w zatrudnieniu
dyskryminowanie pośrednie
molestowanie i molestowanie seksualne
skutki naruszenia zasady równego traktowania w zatrudnieniu
działania pracodawcy, które nie naruszają zasady równego traktowania w zatrudnieniu

2. Świadczenia przysługujące w okresie czasowej niezdolności do pracy
zasady wynagradzania za czas niezdolności do pracy
różnicowanie sytuacji pracownika ze względu na wiek

3. Nowe uregulowania w zakresie uprawnień pracowników związanych z rodzicielstwem
zmiany w zakresie długości urlopu macierzyńskiego
urlop na warunkach urlopu macierzyńskiego
dzielenie się urlopem macierzyńskim przez rodziców
ochrona stosunku pracy w okresie urlopu macierzyńskiego
urlop ojcowski

4. Urlop wychowawczy
przesłanki udzielenia
ochrona stosunku pracy w czasie korzystania z urlopu wychowawczego
obniżony wymiar czasu pracy

5. Zmiany w przepisach BHP
odpowiedzialność pracodawcy
nowe obowiązki w zakresie BHP
współpraca pracodawców

6. Zmiany w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej
zmiany w zakresie kontroli dokonywanych przez organy państwowe
kontrola Państwowej Inspekcji Pracy – uprawnienia i obowiązki pracodawcy

7. Podsumowanie zajęć i zakończenie szkolenia
Odpowiedzi na końcowe pytania uczestników/konsultacje indywidualne
Ankieta ewaluacyjna
Wymagania: Więcej informacji na: www.synteza.pl

Poleć szkolenie znajomemu