Mamy 8385 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: AKADEMIA HANDLOWCA

Kategoria: SPRZEDAŻ I MARKETING / Inne

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Krzysztof Manthey
tel.: 697708544
email: manthey@manthey.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Program kompleksowego rozwoju umiejętności handlowych (B2B / H2H)
Kategoria: SPRZEDAŻ I MARKETING / Inne
Metodyka: Testy
Case studies
Symulacje i gry
Ćwiczenia
Wykłady
Opis: AKADEMIA HANDLOWCA – program kompleksowego rozwoju umiejętności handlowych – od fundamentu, którym jest poczucie własnej wartości i postawa asertywna, przez umiejętności osobiste – komunikacji i budowania relacji międzyludzkich, po takie narzędzia jak negocjacje, techniki, czy umiejętności prezentacji i wystąpień handlowych. Uczestnicy Akademii Handlowca rozwijają swoje umiejętności wieloaspektowo. Dzięki temu panują nad przebiegiem procesu sprzedaży, są w swoich działaniach elastyczni i przygotowani, by reagować na wszelkie sytuacje, które nie dają się zamknąć w książkowych schematach.
Poziom zaawansowania : średnio zaawansowany
Trenerzy: KRZYSZTOF MANTHEY
Doświadczonym praktyk zarządzania i pracy z klientem. Skoncentrowany na zrozumieniu i rozwiązaniach racjonalista, humanista i pragmatyk.

Jako trener biznesu, doświadczony coach i doradca od 2004 roku wspiera biznes w skali mikro i w skali mega – od małych rodzinnych firm po międzynarodowe korporacje. Pracuje między innymi z branżą paliwową i logistyczną, bankami i firmami ubezpieczeniowymi, organizacjami opieki zdrowotnej, przedsiębiorstwami świadczącymi usługi dla biznesu i dla klientów indywidualnych, firmami zaawansowanych technologii, producentami i dystrybutorami żywności.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kompetencjami menadżerskimi i przywódczymi, takimi jak zarządzanie zmianą, zarządzanie konfliktem, motywacja i motywowanie, etyka w pracy menadżera, budowanie i rozwój zespołu.
Swoje zawodowe i intelektualne pasje realizuje także w następujących obszarach: komunikacja, perswazja i wywieranie wpływu, asertywność, negocjacje, wystąpienia publiczne i prezentacje, budowanie i rozwój relacji w biznesie. Realizuje również programy rozwoju osobistego i profesjonalnego, innowacyjnego myślenia i działania, higieny pracy menedżerskiej.
Prowadzi zajęcia w programach Executive Doctor of Bussiness Administration i Executive Master of Bussiness Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest wykładowcą Family Business Academy przy Politechnice Warszawskiej – Szkole Biznesu. Pracuje ze studentami w Collegium Civitas. Jako trener certyfikowany przez Radę Europy (Council of Europe) realizuje zajęcia dla liderów samorządów lokalnych w ramach programu „Leadership Academy for Good Local Governance”.
Od kilku lat wspieram swoich Klientów także poprzez Business / Executive Coaching (z elementami Life Coaching).
Pracuje na ścieżce: wiedza -> umiejętności -> postawy.
Szkoli, rozwija, inspiruje, towarzyszy w zmianie. I robi to z pasją od kilkunastu lat.
Więcej na www.manthey.pl
Wielkość grupy: 16
Program: Do najczęściej realizowanych w ramach Akademii tematów należą:

- Procesy handlowe – modele, metody i techniki pracy
- Komunikacja w pracy handlowej – nawiązywanie i rozwój relacji
- Osobowość, która sprzedaje
- Planowanie i zarządzanie sobą i obowiązkami w czasie
- Przygotowanie i prezentowanie oferty – rokowania handlowe
- Negocjacje handlowe.
 

Poleć szkolenie znajomemu