Mamy 8610 aktualnych szkoleń oraz 5276 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: COACHING

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
tel.: 228567407
email: act@act.edu.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: COACHING
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching
Metodyka: Ćwiczenia
Opis: Program przebiegu sesji coachingowych powstaje na podstawie rezultatów, które chce uzyskać Klient. Są uzgadniane i dokładnie analizowane na pierwszej sesji. Mogą objąć tematy związane np. z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Również podczas pierwszego spotkania ustalana jest ilość sesji coachingowych. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej jest 6-8 spotkań.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Zbigniew Kieras - Trener rozwoju osobistego, certyfikowany Coach (International Coaching Certification), Trener NLP, certyfikowany przez jednego z twórców metody NLP, Richarda Bandlera. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami zarówno jako lider, jak i trener w kraju i za granicą.
Program: Jest to cykl spotkań indywidualnych z Klientem. Składa się z następujących faz:
•Autodiagnoza i analiza obecnej sytuacji Klienta (poznanie działań, określenie ich skuteczności)
•Określenie pożądanych rezultatów (praca z celami – odpowiedź na pytanie co chcę osiągnąć? Jak chcę się rozwijać? W którą stronę ma iść mój rozwój?)
•Zaplanowanie działań prowadzących do tych rezultatów (stworzenie planu, punkt po punkcie określenie poszczególnych kroków)
•Regularna ewaluacja wyników i monitorowanie postępów (obserwacja czy udaje się skutecznei wypełniać założenia i plany, obserwowanie swoich postępów z różnych perspektyw)
 

Poleć szkolenie znajomemu