Mamy 8445 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Coaching

Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching

Szkolenie zamknięte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Martyna Skubacz
tel.: 696 309 486
email: kontakt@flowtime.pl
www.flowtime.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Coaching indywidualny
Kategoria: UMIEJĘTNOŚCI OSOBISTE / Coaching
Metodyka: Wykłady
Opis: Coaching indywidualny, sesje umawiane bezpośrednio z coachem.
Poziom zaawansowania : początkujący
Trenerzy: Martyna Skubacz
Coach, Warszawa

Absolwentka The Art and Science of Coaching prowadzonym przez Erickson Coaching International. Członek ICF Polska. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim dla osób, które posiadają techniczne wykształcenie, a praca wymaga od nich zarządzania ludźmi. Klienci cenią sobie jej umiejętność dopasowania i poczucie humoru.

Umiejętności z zakresu komunikacji i pracy z ludźmi posiada po studiach na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, swoją wiedzę z tego zakresu pogłębia na studiach z Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje umiejętności rozwija szkoląc się w zakresie coachingu i pracy z ludźmi („Coaching i terapia prowokatywna" F. Farelly, „Podróż bohatera" S. Gilligan, R. Dilts; „Praca transowa z trudnymi przypadkami” B. A. Erickson, E. Greenleaf)

Anna Mosakowska
Coach, Toruń

Coach i trener. Ukończyła akredytowaną przez ICF szkołę coachów Ericson College „The Art and Science of Coaching”.

Specjalizuje się w coachingu skupionym wokół rozwoju osobistego. Prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności coachingowych dla menedżerów. Klienci cenią jej umiejętność budowania relacji opartej na szacunku do człowieka i jego dylematów. W pracy coachingowej pomaga Klientom w doprecyzowaniu i zrozumieniu własnych celów i wspiera w ich realizacji.

W pracy coacha wykorzystuje humanistyczne wykształcenie, dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i wiedzę z zakresu teorii ludzkiego potencjału opartą o typologię i preferowane style myślenia- metaprogramy. Prywatnie interesuje się filozofią a o swoją podstawową wartość: harmonię, dba praktykując jogę.

Andrzej Trutkowski
Coach, Kraków

Certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach), Absolwent The Art and Science of Coaching prowadzonego przez Erickson Coaching International z Kanady, szkolenie akredytowane przez International Coaching Federation.

Swoją praktykę coachingową zbudował w oparciu o umiejętności rozumienia relacji i procesu oraz zorientowanie na osiąganie rezultatów. Odwołując się do możliwości i potencjału klientów poszukuje wspólnie najefektywniejszych metod osiągania celów życiowych.

W kontaktach z klientami charakteryzuje go uważność i szczerość. Klienci cenią sobie jego trafność spostrzeżeń, analityczność i wielotorowość myślenia.

Jego wiedza i doświadczenie coacha są podparte wykształceniem psychologicznym (absolwent Uniwersytet Śląskiego w Katowicach) i trenerskim. Ukończył 2 letnie szkolenie w zakresie Terapii Gestalt oraz 3 letnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada certyfikaty: Extended DISC, Erickson Professional Coach, certyfikat ukończenia kursu „Analiza Transakcyjna w Praktyce”.

Od 1995 r. pracuje jako trener, prowadzi konsultacje i szkolenia biznesowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu przywództwa i zarządzania, systemów HR oraz umiejętności osobistych. Posiada doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu badań satysfakcji pracowników, systemów rekrutacyjnych i motywacyjnych oraz organizacji i reorganizacji struktur sprzedaży zdobyte w czasie pracy w firmie TUV Rheinland Polska.
Wielkość grupy: 1
 

Poleć szkolenie znajomemu