Mamy 8389 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 1 szkoleń.

Szkolenie: AKADEMIA MENDŻERA

Kategoria: ZARZĄDZANIE / Przywództwo

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Krzysztof Manthey
tel.: 697708499
email: manthey@manthey.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Cykl szkoleniowo-warsztatowy - kompleksowy rozwój kompetencji menedżerskich i przywódczych
Kategoria: ZARZĄDZANIE / Przywództwo
Metodyka: Testy
Case studies
Symulacje i gry
Ćwiczenia
Wykłady
Opis: AKADEMIA MENEDŻERA – bardzo popularny, kompleksowy program rozwoju “kompetencji miękkich”. Program cyklu jest modyfikowalny i skalowalny. Akademia realizowana jest serii jedno- , dwu- lub trzydniowych spotkań, w około miesięcznym interwale. To oznacza, że cały program realizowany jest w około pół roku. Akademia poprzedzona jest badaniem potrzeb i oczekiwań. Na życzenie klienta także badaniem poziomu wiedzy. Uzupełnieniem programu są adekwatne do potrzeb pre-worki, zadania wdrożeniowe, a także wsparcie coachingowe i doradcze. Program kończy się badaniem ewaluacyjnym wraz z rekomendacjami dalszej pracy rozwojowej. Program cyklu jest modyfikowalny i skalowalny.
Poziom zaawansowania : zaawansowany
Trenerzy: KRZYSZTOF MANTHEY
Doświadczonym praktyk zarządzania i pracy z klientem. Skoncentrowany na zrozumieniu i rozwiązaniach racjonalista, humanista i pragmatyk.

Jako trener biznesu, doświadczony coach i doradca od 2004 roku wspiera biznes w skali mikro i w skali mega – od małych rodzinnych firm po międzynarodowe korporacje. Pracuje między innymi z branżą paliwową i logistyczną, bankami i firmami ubezpieczeniowymi, organizacjami opieki zdrowotnej, przedsiębiorstwami świadczącymi usługi dla biznesu i dla klientów indywidualnych, firmami zaawansowanych technologii, producentami i dystrybutorami żywności.
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kompetencjami menadżerskimi i przywódczymi, takimi jak zarządzanie zmianą, zarządzanie konfliktem, motywacja i motywowanie, etyka w pracy menadżera, budowanie i rozwój zespołu.
Swoje zawodowe i intelektualne pasje realizuje także w następujących obszarach: komunikacja, perswazja i wywieranie wpływu, asertywność, negocjacje, wystąpienia publiczne i prezentacje, budowanie i rozwój relacji w biznesie. Realizuje również programy rozwoju osobistego i profesjonalnego, innowacyjnego myślenia i działania, higieny pracy menedżerskiej.
Prowadzi zajęcia w programach Executive Doctor of Bussiness Administration i Executive Master of Bussiness Administration w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest wykładowcą Family Business Academy przy Politechnice Warszawskiej – Szkole Biznesu. Pracuje ze studentami w Collegium Civitas. Jako trener certyfikowany przez Radę Europy (Council of Europe) realizuje zajęcia dla liderów samorządów lokalnych w ramach programu „Leadership Academy for Good Local Governance”.
Od kilku lat wspieram swoich Klientów także poprzez Business / Executive Coaching (z elementami Life Coaching).
Pracuje na ścieżce: wiedza -> umiejętności -> postawy.
Szkoli, rozwija, inspiruje, towarzyszy w zmianie. I robi to z pasją od kilkunastu lat.
Więcej na www.manthey.pl
Program: Do tematów najczęściej realizowanych w ramach Akademii należą:

- Rola i postawa menadżera
- Przywództwo
- Komunikacja interpersonalna i publiczna
- Motywacja i motywowanie
- Rozwijanie pracowników
- Asertywność menadżera
- Delegowanie zadań i odpowiedzialności
- Informacja zwrotna – korygowanie zachowań – coaching menadżerski
- Zarządzanie zmianą
- Zarządzanie konfliktem
- Negocjowanie menadżerskie
Świadczenia dodatkowe: Pogłębione badanie potrzeb, ewaluacja na poziomie reakcji, raport i rekomendacje dlaszego rozwoju
 

Poleć szkolenie znajomemu