Mamy 8579 aktualnych szkoleń oraz 5277 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Szkolenie: Prawo energetyczne

Kategoria: PRAWO i ZAMÓWIENIA PUBLICZNE / Prawo budowlane

Szkolenie otwarte

Najedź kursorem na daną ikonkę aby dowiedzieć się więcej

Osoba kontaktowa:
Ewa Kaszyńska
tel.: 504181312
email: ewa.kaszynska@adept.info.pl

  • Poleć znajomemu
  • Zadaj pytanie


Tytuł: Prawo energetyczne ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa energetycznego
Kategoria: PRAWO i ZAMÓWIENIA PUBLICZNE / Prawo budowlane
Metodyka: Wykłady
Opis: Adresatami szkolenia są przede wszystkim osoby pracujące w sektorze energetycznym, którzy w szczególności są zainteresowani zagadnieniem bezpieczeństwa energetycznego w świetle prawa międzynarodowego, unijnego i krajowego.
Poziom zaawansowania : średnio zaawansowany
Trenerzy: Szkolenie poprowadzi doktor nauk prawnych – kierownik Zakładu Prawa Ochrony Środowiska w Katedrze Prawa i Zarządzania Środowiskiem UKSW. Autor ponad dziewięćdziesięciu artykułów, głównie z zakresu prawa energetycznego i prawa zmian klimatu. Autor licznych ekspertyz, między innymi dla komisji parlamentarnych , Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Gospodarki. Współautor projektów ustaw i rozporządzeń dotyczących sektora energetycznego. W Agencji Rynku Energii pełnił obowiązki Kierownika Zespołu Promocji, Planowania i Obsługi Handlowej. Był ekspertem Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Kierował Zespołem Prawnym Krajowego Administratora Handlu Uprawnieniami do Emisji i był ekspertem koordynującym prace Zespołu Konwencji i Porozumień Międzynarodowych w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wykłady m. in. z prawa energetycznego, prawa ochrony środowiska, prawa zmian klimatu, prawa Unii Europejskiej na: UKSW, WSEiZ oraz Politechnice Warszawskiej.
Program: Informacja o szkoleniu
Przedstawione szkolenie ma formę szkolenia zamkniętego (wewnętrznego), które jest organizowane w siedzibie Zamawiającego. Jeżeli interesuje Państwa wzięcie udziału w szkoleniu otwartym z tego zakresu (szkolenia otwarte odbywają się Gdańsku) prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ewa.kaszynska@adept.info.pl.

Ramowy program szkolenia
I. Podstawowe założenia prawa energetycznego
II. Prawo międzynarodowe i unijne - jego wpływ na polski sektor gazowy
III. Bezpieczeństwo energetyczne na poziomie kraju
IV. Bezpieczeństwo energetyczne na poziomie przedsiębiorstwa
V. Sytuacja sektora gazowego, ze szczególnym uwzględnieniem OSP
 

Poleć szkolenie znajomemu