Mamy 8391 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.


Praca

GazetPraca.pl
to internetowa platforma kariery, która każdego dnia łączy tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów do pracy. Oprócz ogłoszeń, w serwisie znajdują się także porady na temat kariery, forum, część społecznościową i informacje o rynku pracy


Portal MojeKonferencje.pl
Serwis MojeKonferencje.pl to największy w Polsce portal zawierający informacje na temat najlepszych obiektów konferencyjnych w kraju. Znajdziesz w nim hotele, obiekty konferencyjne, obiekty szkoleniowe, posiadające sale konferencyjne i sale szkoleniowe. Moje konferencje to błyskawiczny sposób na uzyskanie danych o dostępnych salach szkoleniowych i konferencyjnych.

kariera.com.pl
Grupa Modus od 8 lat tworzy platformę informacyjną dla wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i poszukiwaniem ścieżki kariery zawodowej. Poprzez nasze publikacje oraz serwis pragniemy zapewnić firmom całoroczną pomoc oraz obsługę działań employer brandingowych i rekrutacyjnych.Fundusze Online
Funduszeonline to kompletne, stale aktualizowane źródło informacji o formach wsparcia dla firm, organizacji pozarządowych i samorządów. Redaktorzy i researcherzy FOL monitorują najważniejsze źródła informacji o unijnych i krajowych programach wsparcia, aby w porę poinformować beneficjentów o nowych konkursach na projekty i terminach składania wniosków.

PrzepisNaBiznes.pl
Portal dla osób planujących założyć działalność gospodarczą oraz właścicieli małych i średnich firm. PrzepisNaBiznes.pl to dziesiątki pomysłów na biznes, porad prawnych, artykułów dotyczących zarządzania, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta.

SukcesLink.pl
Serwis poruszający takie tematy jak: rozwój osobisty, psychologia sukcesu, motywacja, zarządzanie czasem, niezależność finansowa, nlp i wiele innych. Znajdziesz tu mnóstwo materiałów do nauki w formie artykułów, plików video, plików dźwiękowych, prezentacji oraz kursów emailowych.


Vento Consulting
VENTO Consulting Sp. z o. o. zajmuje się doradztwem gospodarczym, świadcząc kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem dotacji unijnych, doradztwem inwestycyjnym oraz optymalizacją działalności. Firma stawia duży nacisk na rozwój i wdrażanie innowacyjnych technik zarządzania przedsiębiorstwem TOC i LEAN. VENTO nieustannie znajduje uznanie w oczach niezależnych ekspertów, czego efektami są m.in. wysokie miejsca w rankingach branżowych.


 


Pracownik24.pl
Pracownik24.pl to serwis z ofertami pracy, bazą CV oraz poradami dla poszukujących pracy i pracodawców. Stworzyliśmy serwis z myślą o taniej i skutecznej rekrutacji pracowników dostępnej dla szerokiego grona przedsiębiorców. Dostarczamy proste w obsłudze i efektywne narzędzia, które zapewniają szybką publikacje ofert pracy lub CV oraz ułatwiają kontakt pracownikom z pracodawcami posiadającymi wakaty.

Fundusze Europejskie
ogólnopolski dwumiesięcznik, który dostarcza obszerną wiedzę na temat europejskich środków finansowych i kładzie nacisk na rozpowszechnianie wiedzy o możliwościach pozyskiwania unijnych dotacji. Jedyne czasopismo o tej tematyce na naszym rynku wydawniczym. Ukazuje się od 3 lat, w nakładzie 10 tys. egzemplarzy.

eurofirma.pl
EuroFirma Media Spółka z o.o. jest wydawcą ogólnopolskiego Magazynu Przedsiębiorcy EuroFirma oraz właścicielem Portalu Przyjaznego Przedsiębiorcy "www.eurofirma.pl". Monitoruje najważniejsze szkolenia i konferencje, dotacje unijne, opisuje programy oraz systemy zarządzania i jakości.

 


qpracy.pl
Serwis poruszający takie tematy jak: rozwój osobisty, psychologia sukcesu, motywacja, zarządzanie czasem, niezależność finansowa, nlp i wiele innych. Znajdziesz tu mnóstwo materiałów do nauki w formie artykułów, plików video, plików dźwiękowych, prezentacji oraz kursów emailowych.

 
opracodawcach.pl
To platforma o pracodawcach skierowana do pracowników. Podstawą funkcjonowania portalu jest przede wszystkim ocena pracodawców, wystawianie komentarzy i opinii na ich temat. Na stronie internetowej oprócz wymienionych funkcji można śledzić informacje dotyczące tworzonych rankingów najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie. Poznać można specyfikę najlepiej funkcjonujących i najbardziej prestiżowych firm świata.


 


45plus.com.pl
Strona dla 45-latków +. Stworzona specjalnie z myślą o ludziach z doświadczeniem życiowym. Można tu znaleźć profesjonalne oferty pracy, wzory dokumentów, cenne informacje dla pracodawców i osób poszukujących pracy.


 


newss.pl
informacyjno-promocyjny portal konsumencki. Zajmuje się publikacją informacji z działów: biznes, finanse, Internet/nowe technologie, kultura, zdrowie, reklama i media, motoryzacja. newss.pl jest doskonałym miejscem na zaprezentowanie informacji, komunikatów odnoszących się do różnych dziedzin życia, nie tylko związanych z szeroko rozumianą działalnością gospodarczą.
PartnerHandel.pl
to portal handlowo-promocyjny. Serwis prezentuje działy ofert handlowych, ofert pracy dla handlowców, sekcje poświęcone szkoleniom, windykacji. Zawiera obszerny dział artykułów szkoleniowych, a także publikuje informacje prasowe oraz komunikaty promujące produkty, firmy i instytucje. Na bieżąco informuje o ważnych wydarzeniach gospodarczych.
marketingowiec.pl
to serwis o marketingu, reklamie i szeroko pojętej sprzedaży.Współpracuje z wieloma portalami i magazynami branżowymi dostarczając analiz oraz komentarzy wielu ekspertów. Skupiając ludzi i firmy pomaga nawiązać konstruktywne kontakty biznesowe. Jest źródłem aktualnych informacji dla każdego Marketingowca.


telepracuj.pl
Proponujemy naszym użytkownikom zarówno firmom jak osobom poszukującym pracy nową jakość - nazywaliśmy ją synergią korzyści. Osiągamy ją dzięki połączeniu w portalu możliwości umieszczania tradycyjnych ogłoszeń o pracę, zleceń telepracy i zleceń bezpośrednich ze społecznością TelePracuj i bazą firm.
doradca-ue.pl
Portal powstał z myślą o wszystkich zainteresowanych sfinansowaniem inwestycji z Funduszy Europejskich. Oferta kierowana jest do przedsiębiorców oraz firm doradczych. Główną usługę, oferowaną przez portal, stanowi bezpłatne pośrednictwo w kontakcie pomiędzy wyżej wymienionymi podmiotami.

Izba Coachingu
Niezależna i neutralna organizacja reprezentującą interesy środowiska coachingowego w Polsce, a także pierwsza na świecie izba gospodarcza zrzeszjącą coachów. Zrzesza około 100 firm i instytucji działających na rynku usług i produktów związanych z coachingiem.


KluczDoKariery.pl
Portal oferujący internetowe usługi w zakresie doradztwa zawodowego i planowania kariery. Internauci za pośrednictwem portalu mogą wykonać profesjonalne testy określające między innymi preferencje zawodowe, poziom motywacji, przedsiębiorczości czy asertywności.


Absolvent.pl
Innowacyjny portal pracy dla studenta i absolwenta. U nas, na wyciągniecie ręki dostępne są praktyki studenckie, staże dla studentów oraz pierwsza praca dla absolwentów.

Walka o marzenia
Jest organizacją Pożytku Publicznego OPP w Krakowie działającą pod patronem Fundacji Dzieciom zdążyć z pomocą. Celem organizacji jest pomagać osobom niepełnosprawnym realizować ich marzenia m.in poprzez zapewnienie odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego,poprawy warunków życia,rehabilitacji.TESTCV.COM
multidyscyplinarny, wielojęzyczny Serwis Internetowy, oferuje profesjonalne testy rekrutacyjne dla kandydatów do pracy i przy rozpatrywaniu awansu pracowników. W serwisie znajduje się ponad 100 testów: kompetencji psychologicznych, językowych (ponad 35 języków świata), informatycznych i kompetencyjnych.


 

KatalogPrzedsiebiorstw.pl
jest ogólnopolską wyszukiwarką firm i instytucji. Portal prezentuje i promuje w Internecie przedsiębiorstwa z różnych branż. Poszczególne wizytówki biznesowe zawierają podstawowe dane teleadresowe, informacje o produktach, usługach oraz wskazówkach dojazdu do wybranego przedsiębiorstwa. Witryna umożliwia kompleksową promocję firm w Internecie.