Mamy 8445 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Ostatnia szansa na bezpłatne studia podyplomowe

Na początku grudnia 2009 rusza ostatni nabór na bezpłatne studia podyplomowe w Warszawie, Olsztynie, Człuchowie, Lublinie.

Studia są organizowane przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia". Studia rozpoczną się na początku lutego 2010 i będą trwały dwa i trzy semestry.

Grudniowy nabór na bezpłatne studia podyplomowe organizowane w ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia" będzie czwartym i ostatnim naborem. Studia rozpoczną się na początku lutego i będą trwały dwa i trzy semestry, w zależności od zakresu.

Bezpłatne studia podyplomowe organizowane przez WSP TWP w Warszawie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Od czasu uruchomienia Projektu w 2008 r. na studia zrekrutowano już 910 osób. W trakcie najbliższego naboru na studia podyplomowe zostanie przyjętych dodatkowo 245 osób.

- Wszystkie organizowane przez nas studia cieszą się olbrzymim zainteresowaniem - mówi Kamila Jeżowska, koordynatorka Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia" - liczba chętnych, którzy chcą skorzystać z naszej oferty dorównuje liczbie chętnych na studia państwowe. W przypadku niektórych zakresów studiów zgłaszają się nawet 3 osoby na jedno miejsce. Obecnie, jeszcze przed rozpoczęciem rekrutacji mamy informacje od blisko 200 osób, które są zainteresowane udziałem w studiach.

Studia realizowane w ramach najbliższego naboru obejmą zakresy:

1. Wydział Nauk Społecznych w Warszawie - studia podyplomowe:

  • „Społeczno-polityczne problemy wielokulturowości" (studia trzysemestralne),
  • „Lobbing polityczny" (studia trzysemestralne),
  • „Komunikacja w biznesie" (studia dwusemestralne),
  • „Społecznie odpowiedzialny biznes" (studia dwusemestralne).

2. Wydział Zamiejscowy w Lublinie - studia podyplomowe:

  • „Praca z rodziną i w placówkach socjalizacyjnych" (studia trzysemestralne),

3. Wydział Zamiejscowy w Człuchowie - studia podyplomowe:

  • „Gospodarka społeczna" (studia dwusemestralne).

4. Wydziale Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie - studia na podyplomowe:

  • „Społecznie odpowiedzialny biznes" (studia dwusemestralne).

Limit przyjęć na każdy zakres studiów wynosi 35 osób. Chcąc się zakwalifikować na zajęcia kandydaci muszą posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych (licencjata lub magistra), w chwili otwarcia naboru na studia zarejestrować się w Internetowym Systemie Rekrutacji Uczelni, a następnie złożyć dokumenty w formie papierowej w dziekanacie Wydziału.

Bezpłatne studia są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji o bezpłatnych studiach można znaleźć na stronie www.pu.wsptwp.eu

źródło: ngo.pl


Data publikacji: 2009-11-19
Strony: 1