Mamy 9330 aktualnych szkoleń oraz 5255 firm szkoleniowych. Dziś dodano 2 szkoleń.

Most Wanted zaprasza na V Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Znajomość prawa pracy w trudnych czasach na pewno się przyda. Z takiego założenia wyszli organizatorzy V Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, który odbędzie się 21 listopada w Warszawie. Do uczestnictwa zaprasza Most Wanted! HR Consulting Group – firma istniejąca na polskim rynku od ponad 14-stu lat.


W ostatnim czasie wzrosła ilość osób bezrobotnych, a co się z tym wiąże liczba zwolnień z pracy – mówi Sylwia Wdowiak, dyrektor generalny Most Wanted! Chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i pokazać im, że można rozstać się z pracownikiem  w cywilizowany, ale i skuteczny, sposób - tak, żeby wilk był syty i owca cała.

Dlatego jeden z bloków poświęcono roli outplacementu w czasach kryzysu. Organizatorzy postarają się odpowiedzieć na pytanie, kto tak naprawdę zyskuje na outplacemencie i dlaczego. W czasie kongresu będą także przedstawione alternatywne formy zatrudniania w czasach kryzysu gospodarczego. Będzie również mowa o elastycznym stosowaniu systemu czasu pracy. Podczas całodniowego spotkania będą m.in. poruszane kwestie związane z wręczeniem wypowiedzenia. Organizatorzy odpowiedzą m.in. na pytania: kiedy można rozwiązać umowę o pracę, jak wybrać najkorzystniejszy sposób jej rozwiązania i co najważniejsze, jak zabezpieczyć się na ewentualność kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Pracy.

Liczba miejsc w kongresie jest ograniczona. Pierwszeństwo mają klienci Most Wanted! HR Consulting Group. Do udziału w kongresie organizatorzy zapraszają przede wszystkim: prezesów, przedstawicieli kadr i płac, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR, administracji oraz prawnych. Uczestnictwo jest bezpłatne tylko dla zgłoszeń kwalifikowanych i potwierdzonych przez organizatora.
Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.kongresprawapracy.pl


Data publikacji: 2012-11-09
Strony: 1

Trudny wybór, Kompetencje trenerskie a jakość szkolenia. , Rozwój społecznych umiejętności uczniów, a nowe technologie, Luty miesiącem poszerzania wiedzy nie tylko na uczelni!, Nowy podział ról w edukacji ,