Mamy 8550 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Kurs Google AdWords przez Internet

Każdy, kto jest trochę zorientowany w specyfice, prawach i zasadach, jakie rządzą programem reklamowym Google Adwords, wie, że wbrew pozorom wcale nie jest łatwo stworzyć efektywną i opłacalną kampanię reklamową. Z pomocą może przyjść internetowy kurs online, dzięki któremu każdy będzie potrafił samodzielnie zaplanować i zarządzać kampanią reklamową.


Google często zachęca firmy do skorzystania z możliwości promocyjnych, jakie oferuje ich program reklamowy. Przesyłane są kupony promocyjne lub oferowane są dodatkowe środki po aktywacji konta.

Mam kupon promocyjny. Co dalej?

Załóżmy, że przeciętny Kowalski - właściciel małej firmy, decyduje się skorzystać  z otrzymanych bonusowych środków. Zakłada konto, przelewa środki pieniężne niezbędne do jego aktywacji. Następnie w pośpiechu, korzystając z podpowiedzi pomocy Google Adwords, tworzy swoją pierwszą kampanię. Chaotycznie i przypadkowo dobiera słowa kluczowe, źle dzieli je na grupy reklamowe, tworzy reklamy, które jak wkrótce się okaże, nie będą zachęcać jego potencjalnych klientów do odwiedzin strony firmowej. Popełnia masę błędów. W efekcie czego jakość kampanii zostanie bardzo nisko oceniona przez system klasyfikacyjny Google.
W najgorszym przypadku, przy bardzo złym zaplanowaniu i dostosowaniu kampanii, Kowalski uzyskuje bardzo małą liczbę kliknięć, które kosztują coraz więcej.

Wiele osób, tak jak w powyższym przykładzie, rozpoczyna tworzenie kampanii Google Adwords na własną rękę. Najczęściej kończy to się dużym rozczarowaniem. Wykorzystaniem środków promocyjnych oraz własnych, ostatecznie rezygnacją z płatnej reklamy w wyszukiwarce. Nie musi tak być. Tworzenia profesjonalnej kampanii można się nauczyć. Być może wielu z Was korzystało do tej pory z pisanych niejasnym językiem, zagmatwanych, pełnych skrótów myślowych i hermetycznych przez to podręczników, czy też kursów obsługi i nauki programu reklamowego Google Adwords. W większości przypadków wiedza zdobyta w ten sposób okazuje się niewystarczająca a forma przekazu wiedzy zniechęcająca.

Czy jest inny sposób nauki?

Tak, inna opcja zdobycia wiedzy istnieje. Stworzyliśmy niedawno wraz z inną poznańską firmą (Edustacja) szkolenie on-line z zakresu Google Adwords.

Co różni nasz kurs od innych, dostępnych w internecie czy też stacjonarnych, w formie wykładów szkoleń?

Przede wszystkim to, że... nie jest nudny. Pisany jest przystępnym językiem. Staraliśmy się pokazać najkrótszą drogę do celu. Celu, którym jest oczywiście zdobycie przez każdego kursanta umiejętności samodzielnego stworzenia efektywnej kampanii Google Adwords.

Ważną rolę w naszym kursie odgrywają filmy instruktażowe, które pokazują dokładnie sposób budowania kampanii. Nowatorskie i prawdopodobnie niedostępne w żadnym innym szkoleniu są interaktywne ćwiczenia, które umożliwiają w najbardziej skuteczny sposób sprawdzenie i utrwalenie zdobytej wiedzy.

Więcej informacji i wersja demo kursu dostępna na stronie: Kurs Adwords
Zapraszamy!

Autor: Paweł Matecki
źródło: Widzialni.pl


Data publikacji: 2011-07-11
Strony: 1

Kryzysowy popyt na złotą rączkę, czyli jakich pracowników potrzebują firmy, Edukacja Polaków jeszcze nie przez całe życie, Pracodawcy: idealny absolwent wykazuje inicjatywę i chce się uczyć, Młodzi już przedsiębiorczy, Nie warto przejmować się stresem, lepiej nim zarządzać!,