Mamy 9509 aktualnych szkoleń oraz 5248 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

MEGA wydarzenie już wkrótce w Polsce!

Wielkimi krokami zbliża się MEGA-szansa dla studentów zainteresowanych tematyką marketingu oraz przedsiębiorczości, bowiem na przełomie lutego i marca w Częstochowie odbędzie się druga edycja MEGA Conferences, konferencji organizowanych przez AIESEC.

 

Każdy student z Polski i z zagranicy ma czas do  10 lutego na złożenie aplikacji dostanej na stronie www.aiesec.pl/mega.

160 uczestników z całego świata podczas 3 dni spotka się w częstochowskim Hotelu „Grand" na Marketing & Entrepreneurship Global Academy (MEGA) Conferences 2009. W ramach konferencji, które odbędą się między 27 lutym a 1 marca bieżącego roku, studenci będą mogli uczestniczyć w jednej, wybranej przez siebie ścieżce tematycznej: marketingu lub przedsiębiorczości.

Uczestnicy pierwszej ścieżki - marketingu - dowiedzą się jak powstaje kampania reklamowa oraz w jaki sposób kreować markę. Przedstawione zostaną również różne metody promocji stosowane obecnie na rynku. Studentom, którzy zdecydują się uczestniczyć w części dotyczącej przedsiębiorczości przybliżone zostaną tematy związane z tworzeniem dobrego biznes planu oraz z zakładaniem własnej firmy. Jednocześnie dowiedzą się o aspektach prawnych dotyczących rozpoczynania działalności gospodarczej.

Oprócz sesji teoretycznych prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z największych działających na polskim rynku korporacji, uczestnicy będą mogli sprawdzić nabytą wiedzę także w praktyce, biorąc udział w szeregu warsztatów umiejętności. Wszystkie sesje, ze względu na międzynarodowy charakter konferencji, prowadzone będą w języku angielskim. Będzie to również okazja do poznania osób z całego świata i nawiązania nowych znajomości.

Wszystkie szczegóły, a także informacje na temat aplikacji zostaną wkrótce udostępnione na stronie internetowej MEGA Conferences 2009 oraz podczas Dni Promocji. Organizatorzy projektu będą gościć w styczniu w największych ośrodkach akademickich w kraju, aby przedstawić wydarzenie potencjalnym zainteresowanym, odpowiedzieć na rozmaite pytania, rozwiać ewentualne wątpliwości oraz - przede wszystkim - zaprosić studentów na MEGA Conferences 2009 w Częstochowie.

Całe wydarzenie organizowane jest przez międzynarodową organizację studencką AIESEC, zrzeszającą ponad 32000 członków w 110 krajach całego świata. MEGA Conferences 2009 są częścią Programów Tematycznych zwanych „Learning Networks".

Więcej informacji: www.aiesec.pl/mega

 

Opis organizacji:
AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 32 000 członków.. AIESEC działa w ponad 100 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do Organizacji student bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach, którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.


Kontakt do AIESEC:
Marzena Kowalczyk
Brand Manager AIESEC Polska
e-mail: marzena.kowalczyk@pl.aiesec.org
Telefon: 668 304 957Data publikacji: 2009-02-10
Strony: 1

Centrum Nauki Kopernik już za rok , Rozwój to proces czy jednorazowe zdarzenie?, Luty miesiącem poszerzania wiedzy nie tylko na uczelni!, Stymulacja mózgy, czyli dlaczego telewizja wyparła książki?, Kampania na rzecz Kształcenia,