Mamy 9337 aktualnych szkoleń oraz 5255 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Nowe i oryginalne kierunki studiów na polskich uczelniach

Zarządzanie komunikacją i infrastrukturą lotniczą, agrochemia i mediteranistyka poświęcona kulturze krajów Morza Śródziemnego - takie m.in. kierunki studiów po raz pierwszy od października 2010 r. pojawią się na polskich uczelniach.

Aviation Management, czyli zarządzanie komunikacją i infrastrukturą lotniczą, od nowego roku akademickiego wprowadza jako jedyna w Polsce i czwarta w Europie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zajęcia, które będą się odbywać w języku angielskim, poprowadzą międzynarodowi praktycy z branży lotniczej.

Absolwenci będą mogli znaleźć pracę na rynku lotniczym w Polsce i na świecie, np. na lotniskach w różnych działach, w firmach, które czarterują samoloty lub zajmują się przewozem lotniczym towarów. Specjalność ta będzie realizowana na kierunku ekonomia, na studiach licencjackich. Uczelnia przyjmie 50 studentów. Koszt nauki na elitarnej specjalności pokryją w całości: Unia Europejska i budżet państwa.

Uniwersytet Gdański w roku akademickim 2010/2011 uruchomi osiem nowych kierunków studiów. Będą to m.in. etnologia, krajoznawstwo i turystyka historyczna, pedagogika specjalna, religioznawstwo i wiedza o teatrze...

Więcej na http://www.naukawpolsce.pap.pl

 


Data publikacji: 2010-07-08
Strony: 1

Szkolenia na domową boginię i prawdziwego mężczyznę – to jest w modzie, Poznaj moc oszczędzania w SKO, Rusza kolejna edycja Uniwersytetu Otwartego UW, Chorzy bez pracy mogą brać udział szkoleniach opłacanych ze środków unijnych, Zatrudniony sam wybierze szkolenie i dostanie na nie pieniądze z UE ,