Mamy 8500 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

"Nowoczesne technologie w szkole"

W ramach ogłoszonego przez Parlament Europejskiego Roku Innowacyjności i Kreatywności 24 listopada 2009 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się Nadzwyczajny Zjazd Akademii Zarządzania „Dyrektora Szkoły": „Nowoczesne technologie w szkole".

Tematem spotkania będą możliwości wykorzystywania nowoczesnych technologii w szkole, a tym samym dostosowanie metod nauczania i samej szkoły do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Podczas zjazdu dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele kuratoriów oraz samorządów lokalnych wezmą udział w warsztatach tematycznych, na których dowiedzą się m.in. gdzie szukać informacji, pomocy i funduszy przy projektach TIK (Technologie Informacyjne i Komunikacyjne), jak starać się o te fundusze, a także zapoznają się z różnymi technologiami pomocnymi zarówno w zarządzaniu placówką oświatową, jak i przygotowaniu zajęć i pracy z uczniem.

Zjazd będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz wymiany doświadczeń. Poza warsztatami, w Salonie Wystawców można będzie poszukać inspiracji do ciekawych scenariuszy zajęć lekcyjnych. Swoją ofertę zaprezentuje m.in. firma pwn.pl sp. z o.o., która właśnie wprowadza na rynek edukacyjny SONDę (Skomputeryzowane Oprzyrządowanie Nowoczesnego Dydaktyka) - urządzenie umożliwiające przeprowadzanie doświadczeń z fizyki i ich wizualizacje na monitorze komputera.

Serdecznie zapraszamy na Nadzwyczajny Zjazd Akademii Zarządzania „Dyrektora Szkoły" „Nowoczesne technologie w szkole" 24 listopada 2009 r., w Warszawie, w Bibliotece Narodowej, Al. Niepodległości 213 , w godzinach 10:00 - 16:30, Salon Wystawców od godziny 9:00

Więcej informacji: http://www.dyrektorszkoly.pl

źródło: PR

 


Data publikacji: 2009-11-20
Strony: 1

Młodzi wykształceni i bezrobotni, Szkolenia na domową boginię i prawdziwego mężczyznę – to jest w modzie, II Gala Nauki i Biznesu. , Negocjacje – technika dążenia do sukcesu, Dzień Kobiet Sukcesu,