Mamy 9240 aktualnych szkoleń oraz 5268 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Poznaj własne oczekiwania i mocne strony

Stołeczna Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) organizuje warsztaty, które mają pomóc młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia. Zajęcia pod hasłem "Poznaj siebie, aby osiągnąć sukces" odbędą się 23 lipca i 18 sierpnia.

Jak zapowiada Natalia Osica z SWPS, uczestnicy warsztatów pogłębią wiedzę na swój temat, odkryją swoje mocne i słabe strony oraz oczekiwania zawodowe. "Przekonają się, co tak naprawdę ich interesuje i jaka praca jest dla nich satysfakcjonująca? Określą, co jest dla nich ważne w pracy i jakie wartości cenią sobie najbardziej" - dodaje przedstawicielka uczelni.

Zajęcia poprowadzi dr Ewa Wojtowicz, psycholog i doradca zawodowy z Centrum Pracy i Kariery SWPS. "Od początku lipca raz w tygodniu prowadzimy bezpłatne konsultacje zawodowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dlatego postanowiliśmy przygotować warsztaty, w których może wziąć większa liczba zainteresowanych osób" - mówi dr Wojtowicz.

Zajęcia mają charakter otwarty, jednak organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc. Zgłoszeń można dokonywać dzwoniąc pod numer (022) 517 98 31/32 lub pod adresem mailowym: cpik@cpik.swps.edu.pl.

Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-16:00 w warszawskiej siedzibie SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31.

Autor: Ewelina Krawczyńska
źródło: Serwis PAP - Nauka w Polsce
www.naukawposlce.pap.pl

 


Data publikacji: 2009-07-23
Strony: 1

Negocjacje 1001 nocy cz. I, Bezrobotni nie podejmują studiów podyplomowych, Trwają prace nad reformami w nauce i szkolnictwie wyższym, Polskie uniwersytety to światowa prowincja, Raport: Czego (nie) uczą polskie szkoły,