Mamy 8504 aktualnych szkoleń oraz 5280 firm szkoleniowych. Dziś dodano 0 szkoleń.

Sklep internetowy jako szansa na sukces (szkolenie online)

Współczesne czasy, poprzez swój rozwój technologiczny, zwiększyły szanse na sukces każdego! Nie trzeba już tracić pieniędzy na sklepy stacjonarne, lecz zainwestować je w sklep internetowy.
Trafimy dzięki niemu do większej grupy odbiorców.  Sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. Można w nich znaleźć praktycznie wszystko. Począwszy od usług i bielizny, kończąc na sprzęcie RTV i AGD.


Jednym z problemów, jaki napotkamy na swojej drodze zakładając e-sklep jest ogromna konkurencja. Jednak w erze supermarketów i centrów handlowych ta konkurencja grozi także małym sklepom stacjonarnym. Poprzez sieć łatwiej zaprezentowanie swoją odmienność, wyjątkowość i ciekawą ofertę. Optymalnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie niszy rynkowej, jeżeli decydujemy się na e-commerce. Należy również zastanowić się nad praktycznymi aspektami zakładania sklepu w sieci, aby uniknąć błędów i realizować założone cele.

Sklep internetowy – pełen zalet

Szereg zalet e-biznesu jest niezaprzeczalny. Uświadamiając sobie ilość korzyści z e-commerce, nie przyjdzie nam nawet do głowy, aby założyć sklep stacjonarny. Jest to bowiem prosta metoda pozyskania klientów oraz budowania z nimi długofalowych relacji. Mamy szansę wyjść poza rynek krajowy i w miarę rozwoju firmy poszerzać ofertę na całą Europę, a nawet cały świat. Kolejnym argumentem jest to, że e-sklep nie wymaga stałej obsługi klienta. O zamówieniach bowiem jesteśmy informowani mailowo, tłumaczą eksperci tworzący kursy online. Nie musimy dzięki temu zatrudniać wielu pracowników, co wiąże się z kolejnym obniżeniem kosztów, a tym samym oszczędnością naszych pieniędzy.

Funkcje sklepu internetowego


Poza oszczędnością ważna jest także funkcjonalność. Dzięki temu zyskujemy sporo czasu i oszczędzamy swoje nerwy. O wiele łatwiej jest zarządzać kategoriami i podkategoriami, prościej prezentować aktualne promocje i nowości a system przetwarzania zamówień jest przejrzysty.  Mamy możliwość edycji gamy produktów, obsługi kilku walut i języków oraz tworzenia zaawansowanych statystyk sklepu. Zyskujemy możliwość tworzeniu wielu grup klientów, dzielenia ich na odbiorców hurtowych i detalicznych itp.. Ważna jest także w dzisiejszych czasach, gdy e-sklepów jest tak wiele, możliwość integracji z porównywarkami cen, np. Nokaut, Skąpiec, Radar, Ceneo. Nie zapominajmy także o newsletteracyh przesyłających do stałych klientów, po uprzednim wyrażeniu zgody aktualnej oferty. Spore ułatwienie stanowi także odejście od  kontroli stanów magazynowych. Nie pozostaje nam nic innego jak odbyć kurs internetowy w NatAkademii, zdobyć odpowiednią wiedzę i kwalifikację, które spowodują zmianę na lepsze w naszym życiu!

Źródło: kurs internetowy z certyfikatem „Jak założyć sklep internetowy” NetAkademia.pl

NetAkademia.pl
DOTACJE NA INNOWACJE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego


Data publikacji: 2013-05-09
Strony: 1

"Jakość unijnych szkoleń wymaga poprawy", Polscy studenci mają szanse na stypendium w Cambridge , Jak nauczyć seniora obsługi internetu?, Weź sprawy w swoje ręce!, Edukacja sporo kosztuje. Ale i tak jeszcze za mało. ,